Állás/Kínál

defo labor

2020.01.13. 16:04

DOLGOZZ VELÜNK! Fónagy Dóra építészeti és design stúdiója keresi legújabb építész-tervező csapattagját.

Dolgozz velünk izgalmas projekteken — családi házakon, hoteleken, éttermeken — és vegyél részt egy multidiszciplináris stúdió sokrétű munkájában.

STÁTUSZ: napi 8 órás alkalmazotti jogviszony vagy projekt alapú munkavégzés.

MUNKAKEZDÉS: azonnal

FELADATOK:
- koncepciótervek készítése
- projektek helyszíni nyomonkövetése
- engedélyeztetési- és kiviteli tervdokumentáció készítése
- prezentációk összeállítása

ELVÁRÁSOK:
- legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- épitész végzettség
- dinamikus, proaktiv hozzállás
- angol nyelvtudás
- ArchiCAD, Ahotoshop ismerete
- grafikus vagy látványtervező szoftver ismerete előnyt jelent
- kreatív, gyakorlatias, önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség
- pályakezdők jelentekzését is várjuk

AMIT KÍNÁLUNK:
- munkavégzés helye Budapest
- modern munkafeltételek és munkakörnyezet
- versenyképes fizetés
- támogató, fiatalos és dinamikus csapat
- szakmai fejlődés magas színvonalú projekteken keresztül

Jelentkezéseket az OFFICE@DEFO.HU címen várjuk szakmai önéletrajzzal és referenciákkal kiegészitve!