Állás/Kínál

Roomba Design Studio

2021.09.16. 15:48

Budapest belvárosában működő belsőépítész irodánkba munkatársat keresünk, főként kiviteli tervdokumentáció készítésére, CAD feldolgozásra.

Stúdiónk lakossági és közületi belsőépítész projektekkel foglalkozik, emellett színházi díszlet- és enteriőr tervezésben, megvalósításban is részt vesz. Ehhez hasonló kreatív, egyedülálló, kortárs művészeti produkciók; változatos, nagy volumenű projektek tervezéséhez és kiviteli tervdokumentáció elkészítéséhez keresünk új kollégát.

Feladatok:
➤ Tervfeldolgozás (ArchiCad programban)
➤ Koncepció/Kiviteli tervdokumentáció készítése,
➤ Egyedi bútorok és dekorációk tervezése, a tervezéshez szükséges kiviteli tervek készítése
➤ Kivitelezési folyamatok követése
➤ Tervezésben való részvétel
➤ Kreatív j ellegű feladatok háttér feladatainak támogatása, kutatómunka, képek gyűjtése, szerkesztése, rendszerezése
➤ Szükség szerint kooperációs egyeztetéseken, bejárásokon való részvétel

Elvárások:
➤ Építészmérnök, építész vagy belsőépítész végzettség
➤ Magas szintű ArchiCad ismeret (grafikus felülírás, fóliacsoportok, átépítési szűrők, publikálás, 3D modellezés)
➤ Photoshop ismeret
➤ Önálló, precíz munkavégzés

Előny:
➤ Látványtervezési ismeretek (modellezés, utómunka)
➤ Látványtervező programok i smerete (3DSmax, Maya vagy Cinema4D)
➤ Építés-kivitelezésben szerzett tapasztalat
➤ Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
➤ Versenyképes fizetés
➤ Folyamatos szakmai fejlődés
➤ Változatos, izgalmas kreatív és egyben műszakilag összetett projektekben való részvétel
➤ Barátságos, igényes, belvárosi munkakörnyezet

Munkaidő: heti 40 óra
Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, fényképes önéletrajzod és motivációs leveled, fizetési igényedmegjelölésével juttasd el janos.gyori@roombahome.com email cím.

Munkáinkról, stúdiókról információt itt találsz: www.roombahome.com

Nézőpontok/Történet

PALATINUS // Egy hely + Építészfórum

2021.10.13. 10:43
00:06:31

Az 1930-as években Janáky István és Szőke Károly tervei alapján a Margitsziget egyik legnépszerűbb pontja, a Palatinus Strand, vagy becenevén a Pala. A magyar modernizmus színvonalas alkotása 2017-ben újulhatott meg Nagy Csaba és az Archikon közreműködésével. Az Egy hely mai részéből a Pala és a margitszigeti fürdőkultúra történetével ismerkedhetünk meg.

A PÁCINI MÁGOCSY-KASTÉLY // Egy hely + Építészfórum

2021.09.08. 16:03
00:06:34

A pácini várkastély hazánk késő-reneszánsz építészetének fontos alkotása, jellegzetes saroktornyaival, gyilokjárójával és cserépkályháival Észak-Magyarország egyik legszebb műemléke. Az Építészfórum és az Egy hely közös sorozatának mai részében ezt a XVI. századi épületet ismerhetjük meg.