| CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY

1/0
Hirdetés
1/0

Állás/Kínál

LIMA Design Kft.

2021.11.26. 12:48

A Lima Design Kft. az egyik legnagyobb, magyar tulajdonú építész és belsőépítész tervező cég, közel 20 éves szakmai tapasztalattal, mind nemzetközi, mind hazai piacon.

Prémium ügyfeleink számára a legmagasabb szintű szolgáltatást nyújtjuk, a leggyorsabban a piacon. A portfóliónkban hotelek, műemlékvédett épületek, ipari létesítmények, egyetemek és sportlétesítmények is megtalálhatóak. Jelenleg 5 országban dolgozunk, de célunk a további terjeszkedés Európán belül.
A hatékonyság és a magas minőség alapját kiváló tervező kollégáink, a házon belül található szakágak és az országban elsők között ISO 19650-1 és -2:2018 minősítést szerzett BIM rendszerünk képezik. Minden szakágunk BIM szemlélettel tervez, a legszigorúbb nemzetközi sztenderdeknek megfelelően.
Kollégáinkat folyamatosan képezzük, változatos feladatokon dolgozhatnak, akár nemzetközi projekteken is. Az országban egyedülálló juttatásokkal és inspiráló környezettel biztosítjuk a hátteret ahhoz, hogy nálunk mindenki a legtöbbet tudja kihozni magából.

Cégünk bővülő csapatába ÉPÜLETSZERKEZETI KONSTRUKTŐR kollégát keresünk.

Ezek lesznek a feladataid:
➢ M=1:5 és M=1:10 léptékű részlettervek, csomópontok kidolgozása az építészeti és műszaki követelményeknek, irányelveknek megfelelően
➢ különleges épületszerkezeti megoldások definiálása
➢ termékspecifikációk meghatározása
➢ épületszerkezetek műszaki leírásának elkészítése
➢ a generáltervezői csapat támogatása a tervdokumentáció elkészültében
➢ kollégák műszaki támogatása a koncepciótól a kiviteli tervig tartó folyamatban
➢ kivitelezőkkel, megrendelőkkel való egyeztetés
➢ folyamatos konzultáció a szakágakkal

Téged keresünk, ha…
•  építészmérnök végzettséggel és legalább 2-3 év, változatos projektekben szerzett tapasztalattal rendelkezel
   (előny, ha Épületszigetelő szakmérnöki diplomád van)
•  az aktuális műszaki irányelvekről, szabályokról átfogó ismereteid vannak
•  az ArchiCad-et legalább felhasználói szinten ismereted
•  nem okoz problémát a számítógép használata más irodai programoknál sem
•  talpraesett, határozott, precíz munkavégzés jellemez
•  proaktívan és kreatívan állsz a feladatokhoz

Nálunk jó dolgozni, mert
 fiatalos, lendületes, dinamikus csapat vagyunk, ahol Te is biztosan megtalálod a helyed
 hazai és nemzetközi prémium megbízásokon, komplex feladatokon dolgozhatsz, az ezekben szerzett tapasztalatokkal pedig újabb szakmai lehetőségek nyílhatnak meg előtted
 minden szakág házon belül megtalálható, nálunk széleskörű ismeretekre tehetsz szert
 ha eddig számodra ismeretlen volt a BIM-szemléletű tervezés, nálunk ebben is fejlődhetsz, a régióban elsők között szereztük meg a BSI ISO19650 BIM-minősítését
 folyamatos képzéseket, workshopokat biztosítunk, hogy mind szakmai, mind személyes fejlődésed támogassuk
 modern munkakörnyezetben dolgozunk (2019-ben az Év Irodája díjat is megkaptuk)
 különleges juttatási csomagunk részeként ingyenesen ebédelhetsz a svédasztalos kínálatunkból, korlátlanul használhatod edzőtermünket, és céges masszázst is biztosítunk számodra

A munkavégzés helyszíne:
Budapest 3. kerületében, tömegközlekedéssel és autóval is jól megközelíthető helyen található a LIMA Design Kft. irodaháza.

Így tudsz jelentkezni hozzánk:
Fényképes önéletrajzodat, motivációs leveledet és portfóliódat a karrier@limaeurope.hu e-mail címre várjuk.

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.