| CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY

1/0
Hirdetés
1/0

Állás

Állás/Kínál

DVM Group

2021.03.19. 14:56

Szeretnél részese lenni exkluzív épületek, belső terek tervezésének, valamint érdekel a fenntarthatóság? Szárnyalnak kreatív energiáid és szívesen dolgozol csapatban? Mottód a profizmus, a kreativitás, és az innováció? Jelentkezz a DVM group tervezési csapatába!

A csapat tagjaként lehetőséged van a DVM group prémium fejlesztéseinek tervezési munkájában részt venni, önálló gondolataiddal és építész ambícióddal értékes részévé válhatsz a dinamikus és fiatalos tervező csapatnak. Ez egy Neked való szakmai kihívás cégünknél, ha érdekel a tervezés, szeretsz együttműködni és gondolkodni másokkal, fontos számodra a folyamatos fejlődés és a változatosság, és értékeled a jó csapatot és a kellemes munkakörnyezetet.

Amit kínálunk Neked:

•    az egyik legelismertebb építész - belsőépítész cég munkájába való bekapcsolódás lehetősége
•    magas színvonalú munkák, szakmai kihívások
•    legmodernebb BIM technológiák megismerése
•    önálló, kreatív és innovatív környezetben, a Promenade Gardens irodaházban, profi infrastruktúrával, remek munkatársakkal történő munkavégzés
•    gyors szakmai fejlődési lehetőség
•    a pozíciónak megfelelő anyagi juttatás

Szakmai kihívások Junior építész/belsőépítész:
•    aktív részvétel építészeti/belsőépítészeti koncepciók összeállításában és prezentálásában
•    kreatív tervezői feladatokban való közreműködés spaceplanning fókusszal
•    önálló részfeladatok nagy projektekben
•    kivitelezési folyamatok kísérése
•    kapcsolattartás ügyfeleinkkel

Szakmai kihívások Junior fenntarthatósági tanácsadó:
•    épületek és bérlemények környezettudatos minősítésében való közreműködés
•    fenntarthatósági vizsgálatok készítése
•    tervek ellenőrzése az előírásoknak megfelelően
•    szakértői megbeszélések előkészítése és lefolytatása
•    a minősítéshez szükséges igazolások összegyűjtése és ellenőrzése
•    dokumentációk, riportok összeállítása

A mi jelöltünk vagy, ha:
•    felsőfokú építész tervező művész, vagy építész tervező mérnök diplomával, illetve belsőépítész végzettséggel rendelkezel,
•    fenntarthatósági tanácsadó esetén BREEAM és LEED minősítési rendszerekkel kapcsolatban tapasztalatot szereztél
•    1-5 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
•    az Archicad, Photoshop programokat használod és ismered
•    önálló építészeti és belsőépítészeti elképzeléseid vannak
•    angol nyelvtudásod aktív írásban és szóban
•    kreatív vagy és jó problémamegoldó készséggel rendelkezel, tudsz konceptuálisan gondolkodni
•    képes vagy szoros határidők mellett is profin és precízen dolgozni
•    határozott fellépéssel és meggyőző kommunikációs, prezentációs képességgel rendelkezel, hitelesen tudod képviselni munkádat és véleményedet mind a munkatársakkal, mind az ügyfelekkel való együttműködés során
•    tudsz és szeretsz csapatban dolgozni

A jelentkezéseket magyar nyelvű önéletrajzzal, valamint szakmai portfólióval a jobs@dvmgroup.com címre várjuk.

A DVM groupról
A DVM group – hazánk egyik legkomplexebb építőipari szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportja – 1995-ös megalapítása óta a magyar ingatlanszektor meghatározó szereplője. A portfólió elemei az építésztervezés, a projektmenedzsment, a környezetvédelmi szaktanácsadás, a generálkivitelezés és a kivitelezésmenedzsment. A DVM group 100%-ban magyar tulajdonú középvállalkozás, amely közel 180 alkalmazottat foglalkoztat.

www.dvmgroup.com

GDPR megfelelőség:
Adatkezelési tájékoztatónkat itt olvashatod: http://www.dvmgroup.com/index.php?cID=526
Kérjük, az e-mailbe írd be kifejezett hozzájárulásodat adataid kezeléséhez, enélkül pályázatodat nem tudjuk figyelembe venni, és adataidat törölnünk kell:
„Kifejezetten hozzájárulok ahhoz, hogy a DVM groupba tartozó gazdasági társaságok mint közös (társ) adatkezelők által meghirdetett álláspályázatra történő összefüggésben, a kiválasztási eljárásban való részvétel és ezzel kapcsolatos kapcsolattartás céljából az általam megadott személyes adataimat (és az önéletrajzban és / vagy motivációs levélben vagy egyéb dokumentumokban szereplő személyes adatokat, információkat, fényképemet) hozzájárulásom visszavonásáig, de maximum a jelentkezésem elküldésétől számított 6. hónap utolsó napjáig a DVM groupba tartozó gazdasági társaságok mint közös (társ)adatkezelők a jelen toborzási adatkezelési tájékoztatóban szereplő feltételek szerint kezeljék.”

Nézőpontok/Történet

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.