Állás/Kínál

Roomba Design Studio

2019.11.05. 13:00

Roomba Design belsőépítészeti stúdió folyamatban lévő, illetve új belsőépítészeti tervezési feladataihoz munkatársat keres hosszú távra. Irodánk magánlakások, éttermek, szállodák, irodák tervezésével egyaránt foglalkozik.

Feladatok:

Tervezés: épületek és belsőépítészeti terek; egyedi tervezésű bútorok terveinek kidolgozása, illetve csoport tagjainak irányítása, felügyelete - koncepció, látványterv, vázlatterv, kiviteli terv, konszignáció, megvalósulási dokumentáció szinteken.

Egyeztetéseken való részvétel: megbeszélések, egyeztetetések a szakági tervezőkkel, megrendelővel, belső munkatársakkal, kivitelezőkkel stb. Emlékeztetők írása, kommunikáció lebonyolítása.

Helyszíni bejárások: helyszíni felmérések, a felmérések gépi feldolgozása. Kivitelezés felügyelete.

Kivitelezés előkészítése és lebonyolítás felügyelete: kiviteli tervdokumentáció, gyártmánytervek készítése, közreműködés a kivitelezőkkel. Javaslattétel a megrendelőnek. Anyagminták felkutatása, bemutatása. Kivitelezés helyszíni jegyzőkönyvek írása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú felsőfokú végzettség;
Többéves szakirányú munkatapasztalat;
Graphisoft ArchiCAD magabiztos használata;
Angol nyelv ismerete középfok/kommunikációképes szinten;
Microsoft Office programok magas szintű használata;
Adobe Photoshop ismerete és használata;
Precíz, önálló, rendszerszemléletű munkavégzés,
Barátságos, segítőkész, dinamikus fellépés, jó kommunikációs készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

3d Studio Max, Corona, Sketch Up ismerete
Adobe InDesign, Illustrator ismerete (használatát egyébként betanítjuk);
B kategórás jogosítvány, vezetési gyakorlat;

Amit kínálunk:

Hosszútávú együttműködés lehetősége;
Versenyképes fizetés, juttatások;
Fiatalos, igényes munkakörnyezet

Jelentkezését várjuk a roombahome@gmail.com email címre, önéletrajzzal, portfólióval és fizetés igény megjelöléssel.