Állás

Állás/Keres

Roomba Design Studio

2021.01.06. 14:47

Roomba Design belsőépítészeti stúdió folyamatban lévő, illetve új belsőépítészeti tervezési feladataihoz munkatársat keres hosszú távra. Irodánk magánlakások, éttermek, szállodák, irodák tervezésével egyaránt foglalkozik.

Feladatok:

- Tervezés: épületek és belsőépítészeti terek; egyedi tervezésű bútorok terveinek kidolgozása, illetve csoport tagjainak irányítása, felügyelete - koncepció, látványterv, vázlatterv, kiviteli terv, konszignáció, megvalósulási dokumentáció szinteken.

- Egyeztetéseken való részvétel: megbeszélések, egyeztetetések a szakági tervezőkkel, megrendelővel, belső munkatársakkal, kivitelezőkkel stb. Emlékeztetők írása, kommunikáció lebonyolítása.

- Helyszíni bejárások: helyszíni felmérések, a felmérések gépi feldolgozása. Kivitelezés felügyelete.

- Kivitelezés előkészítése és lebonyolítás felügyelete: kiviteli tervdokumentáció, gyártmánytervek készítése, közreműködés a kivitelezőkkel. Javaslattétel a megrendelőnek. Anyagminták felkutatása, bemutatása. Kivitelezés helyszíni jegyzőkönyvek írása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

o             Szakirányú felsőfokú végzettség;

o             Többéves szakirányú munkatapasztalat;

o             Graphisoft ArchiCAD magabiztos használata;

o             Angol nyelv ismerete középfok/kommunikációképes szinten;

o             Microsoft Office programok magas szintű használata;

o             Adobe Photoshop ismerete és használata;

o             Precíz, önálló, rendszerszemléletű munkavégzés,

o             Barátságos, segítőkész, dinamikus fellépés, jó kommunikációs készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

o             3d Studio Max, Corona, Sketch Up ismerete

o             Adobe InDesign, Illustrator ismerete (használatát egyébként betanítjuk);

o             B kategórás jogosítvány, vezetési gyakorlat;

Amit kínálunk:

o             Hosszútávú együttműködés lehetősége

o             Versenyképes fizetés

o             Fiatalos, igényes munkakörnyezet

Jelentkezését várjuk az janos.gyori@roombahome.com email címre, önéletrajzzal, portfólióval és fizetés igény megjelöléssel.

Helyek/Köztér

SÁRKÁNYOK ÉS DELFINEK PESTEN ÉS BUDÁN // Egy hely + Építészfórum

2021.02.24. 16:10
00:06:00

Az Egy hely és az Építészfórum közös videósorozatának következő részében a budapesti sárkányok és delfinek nyomába eredünk, amelyeket természetesen nem az állatkertben fogunk megtalálni, ám talán nem is kell olyan messzire mennünk a rejtély első megoldásáért. Három sárkány és nyolc delfin bújik Pesten és Budán, amik mellett nap mint nap sétálhatunk el anélkül, hogy ismernénk múltjukat, pedig 150 éves vándorlásuk során az egész város történetét elmesélik nekünk.

Épületek/Középület

SZÉPMŰVÉSZETI MÚZEUM // Egy hely + Építészfórum

2021.01.06. 17:41
00:08:06

Az Egy hely és az Építészfórum közös videósorozatának következő része a budapesti Szépművészeti Múzeum 114 éves épületét mutatja be. Kiváló alkalom, hogy a pandémia miatt zárva tartó múzeum tereit virtuálisan is megcsodálhassuk. Így mikor következőnek ott járunk, olyan részletekre is rácsodálkozhatunk, melyek ezidáig elkerülhették figyelmünket.