| CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY

1/0
Hirdetés
1/0

Állás

Állás/Keres

LIMA Design Kft.

2021.04.26. 12:19

A Lima Design Kft. jelenleg az egyik legnagyobb, magyar tulajdonú építész és belsőépítész tervező cég, közel 20 éves szakmai tapasztalattal, mind nemzetközi, mind hazai piacon. Cégünk bővülő csapatába ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ kollégát keresünk.

Prémium ügyfeleink számára a legmagasabb szintű szolgáltatást nyújtjuk, a leggyorsabban a piacon. A portfóliónkban hotelek, műemlékvédett épületek, ipari létesítmények, egyetemek és sportlétesítmények is megtalálhatóak. Jelenleg 5 országban dolgozunk, de célunk a további terjeszkedés Európán belül.
A hatékonyság és a magas minőség alapját kiváló tervező kollégáink, a házon belül található szakágak és az országban elsők között ISO 19650 minősítést szerzett BIM rendszerünk képezik. Minden szakágunk BIM rendszerben tervez, amely egyedülálló nem csak a magyar, de a nemzetközi piacon is.
Kollégáinkat folyamatosan képezzük, változatos feladatokon dolgozhatnak, akár nemzetközi projekteken is. Az országban egyedülálló juttatásokkal és inspiráló környezettel biztosítjuk a hátteret ahhoz, hogy nálunk mindenki a legtöbbet tudja kihozni magából.
Cégünk bővülő csapatába ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ kollégát keresünk.

Ezek lesznek a feladataid:
•    koncepciótervek készítésében való részvétel
•    kreatív műhelymunka, tervezői workshop
•    szakhatósági egyeztetésekben való közreműködés, egyeztetések előkészítése
•    építési engedélyeztetési folyamatban való aktív közreműködés
•    felelős tervezők munkájának segítése
•    építészeti dokumentációk elkészítése kiviteli tervek szintjén
•    tervezéshez szükséges adatok beszerzése, helyszíni adatgyűjtés
•    kapcsolattartás szakági tervezőkkel
•    BIM rendszer szerinti tervezés
•    épületfelmérési munkák
•    látványtervezők munkájának előkészítése, 3D-s modellezés

Téged keresünk, ha:
felsőfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezel (végzős hallgató vagy)
➢ az ARCHICAD programot magas szinten használod
➢ nem okoz problémát a számítógép használata más irodai programoknál sem
➢ önálló vagy, de tudsz csapatban dolgozni
➢ képes vagy koncepcióban gondolkodni
➢ számodra az ügyfél az első
➢ proaktívan és kreatívan állsz a feladatokhoz

Nálunk jó dolgozni, mert
    fiatalos, lendületes, dinamikus csapat vagyunk
    modern munkakörnyezetben dolgozunk (2019-ben az Év Irodája díjat is megkaptuk)
    értékeljük az egyedi és újító ötleteket
    kreatív feladatok, szakmai fejlődési lehetőség vár rád
    folyamatos képzéseket biztosítunk
    irodánkban a legkorszerűbb technikai háttér áll rendelkezésre
    hazai és nemzetközi prémium megbízásokon dolgozhatsz
    tisztességes és versenyképes juttatást adunk a minőségi munkáért

A munkavégzés helyszíne:
Újonna nyíló pécsi vagy győri irodánk  vagy meglévő, Budapest 3. kerületében lévő irodaházunk.

Így tudsz jelentkezni hozzánk:
Fényképes önéletrajzodat, motivációs leveledet és portfóliódat a karrier@limaeurope.hu e-mail címre várjuk.

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.