Állás

Állás/Keres

Legal & Human Control Kft.

2021.04.21. 15:00

Ingatlanfejlesztési és üzemeltetési tevékenységet folytató partnerünk JUNIOR PROJEKTVEZETŐ munkatársat keres.

Feladatok:
•    Részvétel funkcióváltásra váró, jelenleg közepes vagy annál rosszabb állapotú ingatlanok fejlesztési projektjeinek teljes körű megtervezésében és koordinálásában ötlettől az átadásig,
•    A beruházási, karbantartási projektek műszaki tartalmának előkészítése,
•    Alvállalkozók felkutatása, versenyeztetése, a szerződéskötés figyelemmel kísérése,
•    Részvétel a projektek terv szerinti megvalósulásának elérésében a műszaki tartalomra, a költségvetésekre, a határidőkre és a megrendelői igényekre tekintettel egyaránt,
•    Együttműködés az Üzemeltetési Osztállyal az állagmegóvó és karbantartási programok teljes körű megtervezésében és koordinálásában,
•    Kapcsolattartás az építési beruházásban érintett hatóságokkal, közműszolgáltatókkal és társosztályainkkal,
•    Engedélyeztetési eljárások lebonyolítása,
•    Munkáltatói érdekek képviselete a tervezés és beruházás megvalósítása során,
•    Projektkoordináció, részvétel a munkafolyamatok komplett áttekintésében,
•    Részvétel a helyszíni bejárásokon, tervtárgyalásokon.

Az álláshoz tartozó elvárások:
•    Akár pályakezdő építő- vagy építészmérnök, vagy felsőfokú műszaki végzettség, minimum 2-3 éves építőipari tapasztalattal,
•    Ingatlan beruházás folyamatának legalább részleges ismerete,
•    MS Office felhasználói szintű ismerete,
•    Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés,
•    Tervezői programok ismerete (pl.: CAD-ek) felhasználói készség szinten,
•    B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:
•    2-3 év szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:
•    Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
•    Fiatalos munkakörnyezet,
•    Versenyképes fizetés,
•    Munkavégzés kizárólag hétköznap,
•    A munkakör 50-50%-ban irodai és terepen való munkavégzést jelent.

Munkavégzés helye:

•    Budapest IX. kerület, esetenként vidéki helyszín.

Pályakezdő építész-vagy építőmérnökök jelentkezését is várjuk! Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves pályázatát a hr@lhcontrol.hu e-mail címre. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon legfeljebb egy oldal terjedelmű motivációs levelet, amely tartalmazza bruttó fizetési igényét is.

Épületek/Örökség

BAMBI ESZPRESSZÓ // Egy hely + Építészfórum

2021.06.08. 14:43
00:07:10

A most 60 éves Bambi Eszpresszó 1961 május 1-én, a munka ünnepén nyílt meg. A Frankel Leó utca sarkán álló, id. Janáky István által tervezett Lottóház aljában helyet kapó kávézó lényegében a megnyitása óta nem változott. Az Egy hely és az Építészfórum közös sorozatának legújabb részében az épület és az azt legendássá tevő eszpresszó történetét is megismerhetik a nézők.

Helyek/Városépítészet

NAPRAFORGÓ UTCA // Egy hely + Építészfórum

2021.06.08. 14:40
00:07:42

Az 1931-ben épült Napraforgó utcai kísérleti lakótelep a magyar építészettörténet kiemelkedő állomása, mivel ennek a kezdeményezésnek köszönhető a Bauhaus szellemiségének meghonosodása hazánkban. Az Egy hely és az Építészfórum közös sorozatának mai részében a számos különböző hátterű építész által létrehozott, mégis egységes hangulatot árasztó mintateleppel ismerkedhetünk meg.