| CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY

1/0
Hirdetés
1/0

Állás

Állás/Keres

CMA Architects

2021.02.26. 14:16

Nemzetközi építész iroda új munkatársakat keres.

Cégünk építészeti, belső építészeti és project management szolgáltatást nyújt, mind hazai, mind nemzetközi megrendelők számára. Az elmúlt 25 évben elsősorban kereskedelmi, intézményi, műemléki és ipari létesítmények tervezésével foglalkoztunk. Munkáink során a fenntartható tervezési gyakorlatot tartjuk szem előtt.

Most induló projectjeinkhez új munkatársakat keresünk tehetséges építész tervező személyében, teljes munkaidőre, azonnali kezdéssel.

Elvárások:

•  Egyetemi vagy főiskolai építész tervezői végzettség
•  Tervezési gyakorlatban szerzett legalább 10+ év tapasztalat irodák, szállodák, középületek, ipari létesítmények területén,
•  AutoCAD használatában szerzett tapasztalat
•  Magas szintű szakmai angol nyelvtudás
•  Kitűnő digitális prezentációs készség és tervezési érzék
•  Érdeklődés a fent említett project típusok iránt
•  Erős kommunikációs és együttműködő képesség, csapatmunka

Fő feladatok és célok:

•  Építész projektek műszaki vezetése
•  Építészeti projectek műszaki tervezése és részletezése
•  Hazai és külföldi építész projektek vezetése,
•  Szakági szakemberek koordinálása,
•  Képesség project vezetésére,
•  Felelős a fenti feladatok pontos és határidőre történő elvégzéséért.

Személyi tulajdonságok:

•  Önállóság,
•  Fejlett kommunikációs készség,
•  Jó konfliktustűrő/problémamegoldó képesség,
•  Önálló kezdeményező készség,
•  Csapatmunkában való részvétel, nemzetközi szinten is,
•  Rugalmasság belföldi és esetleges külföldi utazás tekintetében.

Megállapodás szerinti jövedelmet és kiváló szakmai fejlesztési programokat kínálunk.

Bemutatkozó leveleket, önéletrajzzal és korábbi munkák bemutató anyagával (korlátozott méretben: egy db, max. 5 MB méretű pdf file) az alábbi email címre várjuk: Mészáros Nóra nmeszaros@cma.hu

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.