| CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY

1/0
Hirdetés
1/0

Állás

Állás/Keres

Art1st Design Stúdió

2021.02.02. 16:42

Az Art1st Design Stúdió 1989. évben alakult. Cégünk több, mint 30 éve sikeresen működő, az építészet, belsőépítészet és grafikai területeken teljes körű tervezést és kivitelezést nyújtó, nagyrészt külföldi ügyfeleket kiszolgáló cég. Pályázatot írunk ki az alábbi munkakör betöltésére: Építész, belsőépítész

FELADATOK:

-  Tervezés: épületek és belsőépítészeti terek; bútorok és egyedi tervezésű használati- és dísztárgyak terveinek kidolgozása önállóan, vagy csoportban, koncepció, látványterv, vázlatterv, engedélyezési terv, tenderterv, kiviteli terv, konszignáció, megvalósulási dokumentáció szinteken.
-  Egyeztetéseken való részvétel: megbeszélések, egyeztetetések a szakági tervezőkkel, megrendelővel, belső munkatársakkal, kivitelezőkkel, stb. Emlékeztetők írása és e- mailben való szétküldése.
-  Helyszíni bejárások: helyszíni felmérések, fotózások, itthon és külföldön. A felmérések gépi feldolgozása.
-  Kivitelezés előkészítése és felügyelete: tervezői árbecslések készítése, közreműködés a kivitelezők kiválasztásában, értékelésében. Javaslattétel a megrendelőnek.

AZ ÁLLÁSHOZ  TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

•  Szakirányú felsőfokú építészmérnöki végzettség, minimum 3 év szakmai tapasztalat
•  Graphisoft ArchiCAD magabiztos használata
•  Angol nyelv ismerete haladó szinten
•  Precíz, önálló, rendszerszemléletű munkavégzés
•  Barátságos, segítőkész, dinamikus fellépés, jó kommunikációs készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

•  Többéves szakirányú munkatapasztalat
•  Cinema 4D, V-Ray, Rhino ismerete
•  GDL programnyelv ismerete
•  B kategórás jogosítvány, vezetési gyakorlat
•  Adobe InDesign ismerete (használatát egyébként betanítjuk);

AMIT KÍNÁLUNK:

•  Hosszútávú együttműködés lehetősége
•  Versenyképes fizetés, juttatások
•  Fiatalos, igényes munkakörnyezet, szoftverek betanítása
•  Naprakész szoftver és hardver infrastruktúra

Munkavégzés helye:
1125 Budapest, Mátyás király út 18.

Várjuk jelentkezését a hr@art1st.hu e-mail címre megküldött szakmai önéletrajzzal és portfólióval.

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.