Állás/Kínál

CMA Architects

2020.05.06. 10:43

Nemzetközi építész iroda vezető építészmérnököt keres.

CMA Architects Kft. egy díjnyertes építészeti, belső építészeti és project management szolgáltatást nyújtó vállalat, mely elsősorban kereskedelmi, intézményi, műemléki és ipari létesítmények tervezésével foglalkozik, fókuszban a fenntartható tervezési gyakorlattal. Cégünk 25 éves tapasztalattal rendelkezik Európa, Közép-Ázsia, Afrika és Távol-Kelet területén. CMA Architects tehetséges vezető műszaki építészt keres, teljes munkaidőre.

Fő feladatok és célok:

- Építész projektek műszaki vezetése,

- Építészeti projectek műszaki tervezése és részletezése,

- Hazai és külföldi építész projektek vezetése,

- Szakági szakemberek koordinálása,

- Képesség project vezetésére,

- Felelős a fenti feladatok pontos és határidőre történő elvégzéséért.

Követelmények:

- Építészmérnök végzettség,

- Legalább 10+ év építész tervezésben szerzett tapasztalat, irodák, szállodák, középületek, ipari létesítmények területén,

- Angol nyelv közép szintű ismerete,

- MS Office (Word, Excel, Power Point) felhasználói szintű ismerete,

- AutoCad felhasználói szintű ismerete,

- ‘B’ kategóriás jogosítvány.

- Személyi tulajdonságok:

- Önállóság,

- Fejlett kommunikációs készség,

- Jó konfliktustűrő/problémamegoldó képesség,

- Önálló kezdeményező készség,

- Csapatmunkában való részvétel, nemzetközi szinten is,

- Rugalmasság belföldi és esetleges külföldi utazás tekintetében.

Versenyképes jövedelmet és kitűnő szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk.

Bemutatkozó leveleket, önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével és korábbi munkák bemutató anyagával (max. 5 MB méretű pdf file) az alábbi email címre várjuk:

Mészáros Nóra nmeszaros@cma.hu

(Kérjük kerüljék a telefonos érdeklődést.)

Senior Technical Architect

CMA Architects Kft. is an award-winning architectural, interiors and project management firm with a focus on commercial, institutional, historical and industrial architecture, with a focus on sustainable design practices. The firm has a 25-year practice history throughout Europe, Central Asia, Africa and the Far East. The firm is seeking a talented Senior Technical Architect for a full-time position.

Main tasks and goals of the position:

- Lead technical role on architectural projects

- Technical design and detailing of architectural projects

- Leading architectural projects in Hungary and abroad

- Coordinating the related professionals

- Ability to lead a project

- Precise and in time execution of above mentioned duties

Qualifications:

- Degree in Architecture

- At least 10+ years of experience in architectural design of office buildings, hotels, public buildings, industrial facilities

- Expertise with REVIT

- intermediate English knowledge

- User level of MS Office (Word, Excel, Power Point) knowledge

- User level of AutoCad

- Category B driving license

Personal charcteristics:

- Independence

- Expert communication

- Ability to handle conflicts

- Problem-solving attitude

- Taking initiatives

- Participation in teamwork (on international level as well)

- Flexibility for domestic and potentially foreign travels

We offer a competitive benefit and excellent professional development programs.

Email cover letter w/salary requirements, resume, and limited work samples in one 5MB pdf to: Nora Meszaros: nmeszaros@cma.hu . (No calls please.)