Állás/Kínál

Raumgleiter Hungary Kft.

2020.05.26. 14:33

A Raumgleiter Hungary Kft. azonnali kezdéssel keres legénysége bővítéséhez ARCHICAD 3D MODELLEZŐT

Kik vagyunk?

A zürichi székhelyű Raumgleiter AG 20 éve vezető cég az építészeti látványtervezés és digitalizálás területén. Olyan egyedi, rugalmas termékeket kínálunk, melyek kielégítik széles és igényes vevőkörünk elvárásait. Munkák során mindig a projekthez hozzáadott értékre koncentrálunk. Minden projektfejlesztési fázisban jelen vagyunk, a koncepciótól a használatbavételig. Valós projekteken dolgozva, partnereinkkel és a megrendelővel szorosan együttműködve innovatív eszközöket fejlesztünk. Mindemellett előrehaladásunkkal és technológiánkkal folyamatosan inspiráljuk és meglepjük környezetünket. Know-hownknak köszönhetően a bonyolult ügyfélkapcsolatok és a nehéz döntések is egyszerűvé és átláthatóvá válnak.

Amit kínálunk

• Ígéretes, jövőbe mutató munka egy nemzetközi csapatban, ahol kibontakozhatsz és adott a fejlődés lehetősége

• Barátságos, innovatív és modern iroda Budapest szívében

• Érdekes nemzetközi projektek és változatos feladatok, fejlődési- és képzési lehetőségek

• Lehetőség új szoftverek és technológiák elsajátítására

• Nyelvismeret használata és fejlesztése (angol, német)

• Alkalmanként lehetőséget kínálunk néhány napos kiutazásra a zürichi anyairodánkba

• Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Követelmények

• Lezárt, építészethez kapcsolódó tanulmányok (építőipari technikus, vagy felsőfokú - építész / építőmérnök)

• Gyakorlat építészeti tervek olvasásában és értelmezésében

• Tapasztalat 3D modellezésben

• Az ArchiCAD szoftver magasfokú ismerete, a 3Ds max szoftver ismerete előny

• Munkaképes angol nyelvtudás, a német nyelv ismerete előny

• Készség hatékony és önálló kommunikációra, valamint szakmai tanácsadásra

• A saját határok ismerete, elakadás esetén segítség kérése

• Szenvedély az új technológiák iránt, igény a folyamatos tanulásra és önfejlesztésre

• Csapatmunkára való készség

Feladatok

• 3D modellek készítése (épületek, lakásbelsők, parkok, terep, környezet) látványtervezési- és virtuális valóság (VR)-projektekhez, animációkhoz, elemzésekhez

• A modellezési folyamat teljes lebonyolítása a projektvezetővel való kapcsolatfelvételtől kezdve az információbekérésen át a modellek felépítéséig és feldolgozásra való továbbításáig

• Új folyamatok kipróbálása és tesztelése (sablonfájlok készítése, modellezési módszerek fejlesztése, stb.), ha szükséges

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzodat és a portfóliódat (maximum 5 Mb) a pj@raumgleiter.com email-címre!