Állás/Kínál

LEVEL UP OFFICE DESIGN

2020.05.06. 15:25

TAPASZTALT ÉPÍTÉSZT KERESÜNK — Megalakulásunk óta ezért dolgozunk: leszámolunk az unalmas irodakultúrával és inspiráló munkakörnyezeteket teremtünk. Csatlakozz hozzánk építészként, ha szeretnél egy profi csapat tagjaként napról napra izgalmasabb office és retail projekteken dolgozni!

Jelentkezésed 2020.05.15-ig a karrier@levelupdesign.hu email címre várjuk:

•   magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal
•   eddigi munkáidból készült portfólióddal (pdf formátumban vagy online felületen)
•   a jelentkezés tárgyában jelöld meg a megpályázott pozíciót!

FELADATAID LESZNEK:

•    Önálló belsőépítészeti projektek lebonyolítása koncepciótól a kiviteli tervekig
•    Szakági társtervezők és külsős tervezők koordinációja
•    Teljes körű belsőépítészeti kiviteli tervdokumentáció készítése (ArchiCAD)
•    Egyedi bútorok és térelemek tervezése (ArchiCAD)
•    Konszignációk, belsőépítész specifikáció készítése (Excel)
•    Ügyfél igényeinek felmérése, önálló kapcsolattartás
•    Kapcsolattartás a beszállítókkal, szakági tervezőkkel és gyártókkal
•    Layoutok tervezése és dokumentálása
•    Területkimutatások készítése megrendelői útmutatás szerint
•    Elkészült munkák önálló prezentációja a megrendelőknek

AMIT KÍNÁLUNK:

•    Hosszú távú együttműködés, önálló projektekkel
•    Változatos és kihívásokkal teli feladatok
•    Szakmai háttéranyag és támogatás - mintatervek és mintaprojektek, szakmai háttéranyagok, széleskörű beszállító partnerhálózat, naprakész anyagminta könyvtár
•    Korszerű, professzionális munkaállomás és eszközök
•    A járvány időszaka alatt otthoni munkavégzés lehetősége, azt követően pedig menő, otthonos irodában és támogató munkakörnyezetben való munkavégzés.
•    Gyors fejlődési lehetőség, profi eszközök, szakmai továbbképzések
•    Versenyképes fizetés

AMIT VÁRUNK:

•    Építészmérnök végzettség
•    Min. 3 év releváns szakmai tapasztalat
•    Ügyfélközpontú tervezés
•    Szakmai tapasztalat belsőépítészeti kiviteli tervek, felmérési tervek és 3D épületmodell készítésében
•    Archicad haladó szintű mindennapi használata a fóliarendszer magabiztos ismeretével - Kialakult munkakörnyezeti módszert és betanulást biztosítunk
•    Excel magabiztos ismerete konszignációk készítéséhez meglévő sablonok alapján
•    Precíz, önálló munkavégzés, rendszerszemlélet
•    Csapatszellem, motivált, újdonságokra nyitott személyiség
•    Jó problémamegoldó képesség, műszaki érzék és kommunikációs készség

ELŐNYT JELENT:

•    Jó prezentációs készség
•    Irodapiacon szerzett tapasztalat
•    3D látványtervező program ismerete (pl.: 3ds Max, Sketchup, VRay, Lumion)
•    Grafikai érzék, és képszerkesztő programok ismerete (pl.: Photoshop, InDesign)
•    Kifinomult belsőépítészeti stílusérzék
•    Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás
•    Nagyléptékű projektekben szerzett tapasztalat