| CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY

1/0
Hirdetés
1/0

Állás/Kínál

PopARCH Kft.

2021.03.05. 13:33

A PopARCH Kft. egy kreatív, prémium projektekkel foglalkozó tervező és kivitelező építésziroda. Építész munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:
- építésvezetői feladatok ellátása - kivitelezésben való aktív jelenlét
- helyszíni művezetés
- anyagrendelések lebonyolítása, mennyiségek számítása
- kompetenciától függően építészeti / belsőépítészeti tervezés, szakági és építészeti / belsőépítészeti tervek, látványtervek készítése
 - részlettervek készítése
 - alvállalkozókkal és társtervezőkkel történő kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Archicad magabiztos ismerete
- jó problémamegoldó képesség
- rugalmasság
- önálló munkavégzés
- határozottság
- B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- látványtervező programok ismerete

Amit kínálunk:
- folyamatos fejlődési lehetőség
- magas színvonalú projektek
- frekventált helyen, exkluzív munkakörnyezet
- kiemelkedő, versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):
•    Építőipar, Ingatlan
•    Építőipar, Ingatlan vezető
Szükséges tapasztalat:

•    1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség:
•    Egyetem
Szükséges nyelvtudás:
•    Nem igényel nyelvtudást
Foglalkoztatás jellege:
•    Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
1051 Budapest

Várjuk a fényképes önéletrajzokat (bérigény megjelölésével) egy pár soros motivációs levél kíséretében a julia@poparch.hu e-mail címre.

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.