Állás/Kínál

Gábor & Svejkovszky Építésziroda

2020.10.22. 17:33

Jelentős megbízásokkal rendelkező generáltervező építésziroda új csapattagokat keres Pasaréten, a II. kerületben.

Az iroda villamossal és busszal egyaránt jól megközelíthető helyen, zöldövezeti környezetben található.

Nyitott, lelkes, csapatban gondolkodó, motivált munkatársakat keresünk két pozícióban 8 órás munkakörben, ahol szakmai tapasztalat előnyt jelent. Irodánk Archicadet használ, ennek ismerete alapkövetelmény, illetve Photoshop, esetleg Lumion programokban való jártasság.

Betölthető munkakörök:

- Építész project vezető tervező

  Engedélyezési tervek, kiviteli tervek készítése, projectek vezetése.

- Építész munkatárs

  Látványtervezés, BIM modell építés, Engedélyezési tervek, Kiviteli tervek készítésében való közreműködés

Előfeltétel a szakirányú felsőfokú végzettség, diploma, illetve a magyar nyelv ismerete.

Várjuk jelentkezésed a gkalman@gsepitesziroda.hu és sanita@gsepitesziroda.hu címekre önéletrajzzal, portfólióval és díjazási igény feltüntetésével.

1026 Budapest, Pasaréti út 88.

www.gsepitesziroda.hu

Épületek/Lakóépület

MÉD 2020 finalista épületek – Családi ház Üllőn

2020.11.16. 16:24
00:01:41

Elérkeztünk a Média Építészeti Díja 2020-as finalistáit bemutató videósorozatunk utolsó részéhez. Az Üllőn található családi ház fekete hullámpala borításával hívja fel magára a figyelmet, de más érdekességeket is rejt a Konkrét Stúdió által tervezett épület.

MÉD 2020 finalista épületek – SA43 társasház

2020.11.16. 16:21
00:01:40

A Varga Noémi és Szelecsényi Balázs által tervezett SA43 társasház a hegyvidéki telek különleges adottságaihoz igazodik. A Média Építészeti Díja 2020-as finalistáit bemutató videósorozatunk legújabb részében ezt a karakteres megjelenésű épületet járjuk körül.

Támogasd az Építészfórumot most, hogy legyen újabb húsz évünk!

Az Építészfórum minden tartalma ingyenes – és az is marad. De ahhoz, hogy eredeti, értékálló anyagokat hozzunk létre, Olvasóink támogatására is szükségünk van.

Támogatom