| CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY

1/0
Hirdetés
1/0

Állás/Kínál

A Fiúk Építész Stúdió

2022.07.27. 16:21

Irodánk bővülő csapatába keresünk gyakorlott vagy akár pályakezdő kollégákat!

Az A Fiúk Építész Stúdió építész tervező munkatársat keres hosszú távra teljes munkaidőben. Szeretjük az építészetet, így elhivatottsággal, precizitással és legfőképp örömmel dolgozunk az építészet, belsőépítészet és generál tervezés területén. Lendületes csapatmunkánk, technikai felkészültségünk és haladó kortárs gondolkodásunk letisztult, harmonikus és innovatív épületeket eredményez.

FELADATOK
Hisszük, hogy a jó építész minden aspektusát ismeri szakmájának, ezért Nálunk mindenki részt vesz a tervezés összes szakaszában, az első skiccektől a kiviteli terveken át a művezetésig. Közösen alkotunk és együtt fejlődünk, mindezt inspiráló és fiatalos környezetben. Palettánkon az igényes villaépületektől, a hoteleken, társasházakon, múzeumokon, műemléki felújításokon, kiállítási installációkon és tervpályázatokon át sok izgalmas projekt megtalálható.

ELVÁRÁSOK
_Építész diploma
_Csapatjátékos attitűd, precíz és rugalmas munkavégzés
_ArchiCad készségszintű ismerete
_Kreatív szemléletmód, jó kommunikációs képesség

AMIT ADUNK
_Izgalmas és változatos építész és belsőépítész feladatok
_Hosszútávú munkalehetőség
_Fiatalos csapat
_Kreatív környezetben szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzod és portfóliód az office@afiuk.hu címre várjuk.

Munkáinkat itt találod: www.afiuk.hu

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.