Állás/Kínál

IN-EX Építészeti és Mérnöki Zrt.

2020.03.03. 13:52

A 3D modellezésben úttörő, piacvezető generál tervezőiroda modern folyamatosan bővülő budapesti irodájában közel 130 tervező mérnök, BIM szakértő és szoftverfejlesztő dolgozik együtt ipari épületek tervezésén. Segítőkész, nyitott és vidám társaságunkba nem csak munkatársat, csapattársat keresünk.

Ha szeretnél kimagasló, innovatív környezetben fejlődni, valós mérnöki problémákon dolgozni, nemzetközi projektekben részt venni és egy támogató csapat tagja lenni, jelentkezz a Studio IN-EX-hez mint Építészmérnök.

1.    FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
    részvétel építészeti (ipari) projektekben a tervezési folyamat minden fázisában
    tervezés 3D modell segítségével, closed BIM rendszerben
    szoros együttműködés a szakági kollégákkal
    építésztervező munkájának a támogatása

2.    AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
    építészmérnök végzettség (befejezett felsőfokú tanulmányok)
    min. 3 éves releváns tervezői tapasztalat
    komplex tudás és szakmai tapasztalat
    önálló feladatmegoldás
    lelkiismeretes, igényes munkavégzés, felelősségvállalás
    nyitottság a tanulásra, fejlődésre
    csapatban való együttműködés képessége
    rugalmasság

3.    AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
    Autodesk Revit felhasználói szintű ismerete
    német nyelvtudás
    költségvetés-kiírás készítésének ismerete
    kivitelezési jártasság

4.    AMIT KÍNÁLUNK:
    rugalmas munkaidő – magánélet és munka egyensúlya
    nagyszabású nemzetközi projektekben való részvétel
    átlag feletti munkakörülmények: pl. pihenő az irodai rekreációs téren (PS4, Nintendo,    ping-pong, darts stb.)
    ingyenes gerinctorna, masszázs, nyelvtanfolyam
    szakmai fejlődés támogatása (pl: továbbtanulás, konferencia, online képzés)

 5. SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
    középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban

6. MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1097, BUDAPEST KÖNYVES KÁLMÁN körút 11.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és portfolió csatolásával a hr@in-ex.hu e-mail címen lehet.