Állás/Kínál

DAW Építész Stúdió Kft.

2020.06.29. 12:18

Dinamikusan fejlődő, Széll Kálmán térhez közeli irodánkba keresünk építészmérnök kollégákat.

Feladatok:

- helyszíni felmérési feladatok ellátása, valamint felmérési tervek készítése

- engedélyezési és kiviteli tervek elkészítésében való közreműködés

- egyéb tervdokumentációk, műleírások elkészítése

- új építésű épületek tervezésében, valamint műemlék épületek rekonstrukcióiban való részvétel

Elvárások:

- építészmérnöki vagy építész diploma

- magasszintű ArchiCAD programismeret

- részfeladatok önálló munkavégzése

- csapatban való munkavégzés képessége

- jó kommunikációs képesség, magyar nyelvtudás

Előny:

- min. 2 év szakmai tapasztalat, engedélyezési és kiviteli tervek elkészítésében való jártasság

- Cinema4D programismeret

- InDesign, Photoshop programismeret

- angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés egy megbízhatóan, stabilan működő irodában

- teljes munkaidős állás, de megbeszélés szerint részmunkára is van lehetőség

- a változatos projekteknek köszönhetően folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

- kreatív, fiatalos környezet, DAW csapat, szakmai kirándulások, csapatépítők

- akár azonnali munkakezdési lehetőség

Irodánk korábbi munkáit megtekintheted a honlapunkon: www.dawstudio.hu

Jelentkezni a CV és Portfolió elküldésével lehet az info@dawstudio.hu e-mail címen.