Állás/Kínál

Residence GPE Kft.

2020.11.16. 09:48

A Residence GPE Kft. keres, építészet területen alakuló csapatába ÉPÍTÉSZMÉRNÖK munkatársat.

FŐBB FELADATOK:

     - Építmények tervezési feladatainak ellátása

     - Engedélyezési és kiviteli tervdokumentációk készítése

     - Megrendelőkkel, társtervezőkkel, szervezeti egységvezetőkkel való együttműködés, kapcsolattartás

     - Szakági tervezővel történő együttműködés, kapcsolattartás

     - Részletrajzok kidolgozásában történő közreműködés

     - Beruházások jellege lakóépület, kisebb irodaház, szálláshely

     - A tervezés közvetlenül az ingatlan beruházó cég megbízásában történik

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

     - Felsőfokú szakirányú végzettség, építészmérnök

     - Kiváló számítástechnikai ismeretek (MS Office, ArchiCAD, Photoshop)

     - Nagyfokú kreativitás

     - Megbízható, precíz munkavégzés

     - Kiváló problémamegoldó képesség, csapatjátékos hozzáállás

     - Kiviteli tervek készítésében szerzett gyakorlat

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

     - Szakmai tapasztalat

     - Részletrajzok készítésében való jártasság

     - Önálló munkavégzésre való képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

     - Versenyképes jövedelem

     - Határozatlan idejű szerződés

     - Stabil vállalati háttér

     - Lelkes, támogató háttér, igényes munkakörnyezet

     - Szakmai kihívások, változatos munkák

MUNKAVÉGZÉS KEZDETE:

     Azonnal

Állás, munka területe(i):

     Mérnök

     Építészmérnök

Szükséges tapasztalat:

     1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

     Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

     Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

     Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2200 Vecsés

JELENTKEZÉST (portfolióval és önéltrajzzal) az alábbi e-mailre várják: balint.vinnai@residences.hu

Épületek/Lakóépület

MÉD 2020 finalista épületek – Családi ház Üllőn

2020.11.16. 16:24
00:01:41

Elérkeztünk a Média Építészeti Díja 2020-as finalistáit bemutató videósorozatunk utolsó részéhez. Az Üllőn található családi ház fekete hullámpala borításával hívja fel magára a figyelmet, de más érdekességeket is rejt a Konkrét Stúdió által tervezett épület.

MÉD 2020 finalista épületek – SA43 társasház

2020.11.16. 16:21
00:01:40

A Varga Noémi és Szelecsényi Balázs által tervezett SA43 társasház a hegyvidéki telek különleges adottságaihoz igazodik. A Média Építészeti Díja 2020-as finalistáit bemutató videósorozatunk legújabb részében ezt a karakteres megjelenésű épületet járjuk körül.

Támogasd az Építészfórumot most, hogy legyen újabb húsz évünk!

Az Építészfórum minden tartalma ingyenes – és az is marad. De ahhoz, hogy eredeti, értékálló anyagokat hozzunk létre, Olvasóink támogatására is szükségünk van.

Támogatom