Állás/Kínál

Gyetvai Fivérek Zrt.

2021.11.29. 11:31

Magyar tulajdonban lévő, budapesti székhelyű, ingatlanfejlesztéssel foglalkozó cég felelős műszaki vezető munkatársat keres teljes munkaidőben.

Információk a tevékenységről:
•    beosztottak és alvállalkozók munkájának koordinálása
•    munkák helyszíni irányítása, szervezése, ellenőrzése
•    alvállalkozói ajánlatkérések, kiválasztás döntés előkészítése
•    ütemtervek készítése, betartatása
•    a műszaki osztály működőképességének biztosítása
•    a futó projektek nyomonkövetése, támogatása
•    adminisztratív feladatok
•    projekt managementtel való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:
•    felelős műszaki vezető végzettség
•    hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•    felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeret, Terc vagy egyéb költségvetés készítő program használata
•    kifogástalan kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
•    jó problémamegoldó készség, kreativitás, rugalmasság
•    önálló, lelkiismeretes, igényes munkavégzés
•    építési jogismeret
•    B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
•    magas színvonalú munkakörülmények
•    versenyképes jövedelem, mobiltelefon
•    hosszútávú együttműködés
•    igény szerint budapesti szálláshely biztosítása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a gyetvaizrt@gyetvaifiverek.hu címre várjuk.

Nézőpontok/Történet

ÁLLATSZOBROK // Egy hely + Építészfórum

2022.01.26. 13:30
00:07:33

A gyerekek nagy örömére az országban számos állatot ábrázoló alkotás található, melyek gyakran kvalitásosak ugyan, mégis kevésbé művészi kivitelükről, mint inkább cukiságukról ismertek. Az Egy hely mai részében több kedves állatszoborral ismerkedhetünk meg.

SZABADSÁG HÍD // Egy hely + Építészfórum

2022.01.26. 13:27
00:07:16

Az eredetileg Ferenc József nevét viselő építmény a Főváros legrövidebb hídja, ám annál látványosabb. Az Egy hely mai részében az 1896-ban épült Szabadság híd izgalmas történetével ismerkedhetünk meg.