Állás/Kínál

Dudinszky Tervezőiroda

2020.02.07. 13:17

TÉGED IS VÁR BOBBY, A CÉGKUTYA!   | nagy léptékű presztízs projektek | fiatalos, jókedvű csapat | kivételes szakmai fejlődési   lehetőség

Cégünk kiviteli tervek készítéséhez ArchiCAD- ben jártas építészeket, műszaki rajzolókat keres. Frissen végzett építészek jelentkezését is várjuk. Munkarendünk kötetlen, részmunkaidős jelleggel is működik.

Párhuzamosan több lakó- ill. középület tervezési projektünk fut, melyek során munkatársainknak lehetőséget biztosítunk arra, hogy a folyamat minden szegmensébe bepillantást nyerjenek.

A kiviteli tervek elkészítését a háttérben épületszerkezet tervező kollégáink segítik.

Ezt szeretnénk:

- szakma iránti elkötelezettség

- stabil ArciCAD tudás

- pontos, precíz munkavégzés

Ezt tudjuk biztosítani:

- nagy publicitást kapó tervezési projektek

- komoly tapasztalatszerzés lehetősége

- versenyképes bérezés

- barátságos munkakörnyezet, szuper csapat

A portfóliókat és önéletrajzokat az info@dudinszky.hu címre kérjük.