1/0
Hirdetés
1/0

Állás

Állás/Keres

G3

2021.07.27. 10:47

ránk van szükséged, ha
•    szerinted Japánban nem gyártanak autót,
•    feliratot csak balra rendezel,
•    farsangkor Friedrich Lichtensteinnek öltöztél (de nem ismertek fel)
•    napra pontosan kiszámoltad 23 éves korodban, hogy mikor mégy nyugdíjba,
•    az összes (mármint szürke) szín tetszik tulajdonképpen,
•    előre tudod, hol fogsz nyaralni 2032-ig,
•    szombatonként első utad az autómosóhoz vezet,
•    mindig falat építettél a testvéred és a te térfeled közé,
•    Götterspeise + Fritz kóla kombóért bármire kapható vagy,
•    pédaképed (vagy te magad vagy) a Techno Viking,
•    fel nem foghatod ép ésszel, hogy a gépész vagy statikus miért nem szállít határidőre, mikor pedig meg volt beszélve
•    sosem gondoltad volna, hogy egy főbérlőnek is lehetnek jogai.

mégpedig azért, mert:
•    mi tudjuk, hogy nem Veled van a gond, épp csak nem megfelelő helyen vagy,
•    el tudjuk hozni Neked Németországot,
•    vagy oda is tudunk vinni 3-6 hónapra (hogy a saját szemeddel láthasd az esős- és téli évszakok váltakozását).

Nagy léptékű németországi projektek itthonról történő feldolgozásához, koordinálásához, projektvezetéséhez keresünk kezdő és tapasztalt építész kollégákat, BIM felmérésektől és modellezésektől kezdve a koncepció terven át a kiviteli részlettervezésig terjedő tervfázisokra.
Irodánk a Műegyetem mellett található. A megszokott építész- és generáltervezői feladatok ellátásán túl főkjént szakmai megrendelőknek dolgozunk - jellemzően külföldi cégeknek nyújtunk építészmérnöki szolgáltatást.

Német tárgyalóképes (vagy angol felsőfokú) nyelvismeretet, kitartást, önállóságot, stabil CAD tudást, problémafelismerést és problémamegoldó képességet*, kevésbé designer vénát és inkább szerkezetes ismereteket, valamint a betölteni kívánt pozíció által elvárható, de minimum 2 éves aktív szakmai tapasztalatot várnánk.
* mottó: találd meg a problémát és adj rá megoldást!

Ideális esetben 1 év alatt 3 évnyi szakmai tapasztalattal gazdagabb lehetsz; meglehet, hogy a fizetésed néha nem lesz időd elkölteni és így jó soknak is tűnhet majd; ha akarsz, annyit csocsózol a többi kollégával a saját idődből amennyit szeretnél.
A határidőre, nem mindig tökéletes együttállások mellett leadandó munkákat és feladatokat nevezhetnénk változatosnak, érdekesnek és kreatívnak is így előre, de a sablon szövegtől inkább eltekintenénk. Ennyi tisztelettel tartozunk mindenkinek, aki már életében építészként legalább egy projektet végigkísért az elejétől a végéig.
De igyekszünk optimális munkakörülményeket teremteni :)

Rövid szakmai önéletrajzod a g3allas@gmail.com mail címre várjuk, az előző munkahelyeid felsorolásával! Ha pedig azt is megírod, mit és milyen jogszabályi hivatkozás okán nem írhattunk volna le egy álláshirdetésben, fel vagy véve…

görhöny levente, g3 mérnökiroda kft.

g3engineers.com

Nézőpontok/Történet

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.