| CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY

1/0
Hirdetés
1/0

Állás

Állás/Keres

LEVEL UP OFFICE DESIGN

2021.01.15. 13:53

TAPASZTALT ÉPÍTÉSZT KERESÜNK — Megalakulásunk óta ezért dolgozunk: leszámolunk az unalmas irodakultúrával és inspiráló munkakörnyezeteket teremtünk. Csatlakozz hozzánk építészként, ha szeretnél egy profi csapat tagjaként napról napra izgalmasabb office és retail projekteken dolgozni!

Jelentkezésed 2021.02.01-ig a karrier@levelupdesign.hu email címre várjuk:

•   magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal
•   eddigi munkáidból készült portfólióddal (pdf formátumban vagy online felületen)
•   az e-mail tárgyában jelöld a megpályázott pozíciót: "Tapasztalt építész"

FELADATAID LESZNEK:

•    Önálló belsőépítészeti projektek lebonyolítása koncepciótól a kiviteli tervekig
•    Szakági társtervezők és külsős tervezők koordinációja
•    Teljes körű belsőépítészeti kiviteli tervdokumentáció készítése (ArchiCAD)
•    Egyedi bútorok és térelemek tervezése (ArchiCAD)
•    Konszignációk, belsőépítész specifikáció készítése (Excel)
•    Ügyfél igényeinek felmérése, önálló kapcsolattartás
•    Kapcsolattartás a beszállítókkal, szakági tervezőkkel és gyártókkal
•    Spaceplan készítése
•    Területkimutatások készítése megrendelői útmutatás szerint
•    Elkészült munkák önálló prezentációja a megrendelőknek

AMIT KÍNÁLUNK:

•    Hosszú távú együttműködés, önálló projektekkel
•    Változatos és kihívásokkal teli feladatok
•    Szakmai háttéranyag és támogatás - mintatervek és mintaprojektek, szakmai háttéranyagok, széleskörű beszállító partnerhálózat, naprakész anyagminta könyvtár
•    Korszerű, professzionális munkaállomás és eszközök
•    A járvány időszaka alatt otthoni munkavégzés lehetősége, azt követően pedig menő, otthonos irodában és támogató munkakörnyezetben való munkavégzés.
•    Gyors fejlődési lehetőség, profi eszközök, szakmai továbbképzések
•    Versenyképes fizetés

AMIT VÁRUNK:

•    Építészmérnök végzettség
•    Min. 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
•    Ügyfélközpontú tervezés
•    Szakmai tapasztalat belsőépítészeti kiviteli tervek, felmérési tervek és 3D épületmodell készítésében
•    ArchiCAD haladó szintű mindennapi használata a fóliarendszer magabiztos ismeretével - Kialakult munkakörnyezeti módszert és betanulást biztosítunk
•    Excel magabiztos ismerete konszignációk készítéséhez meglévő sablonok alapján
•    Precíz, önálló munkavégzés, rendszerszemlélet
•    Csapatszellem, motivált, újdonságokra nyitott személyiség
•    Jó problémamegoldó képesség, műszaki érzék és kommunikációs készség

ELŐNYT JELENT:

•    Jó prezentációs készség
•    Irodapiacon szerzett tapasztalat
•    3D látványtervező program ismerete (pl.: 3ds Max, Sketchup, VRay, Lumion)
•    Grafikai érzék, és Adobeprogramok ismerete (pl.: Photoshop, InDesign, Illustrator)
•    Kifinomult belsőépítészeti stílusérzék
•    Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás
•    Nagyléptékű projektekben szerzett tapasztalat
•    Építész tervező jogosultság
•    Jogosítvány és budapesti vezetési tapasztalat

Nézőpontok/Történet

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.