| CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY

1/0
Hirdetés
1/0

Állás

Állás/Keres

Unitef’83 Zrt.

2021.02.04. 14:51

Egy magyar magántulajdonban lévő mérnöki és építész tervezéssel foglalkozó budapesti székhelyű vállalat, tevékenységre elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál építész tervezői munkalehetőséget.

Feladatok:
Sokrétű (műemléki, közösségi, ipari valamint infrastrukturális tervezéshez kapcsolódó) építészeti tervezési feladatok ArchiCAD tervező szoftver alkalmazásával. Ezen belül tanulmánytervek, vázlattervek, engedélyezési és kiviteli tervek készítése, vezető tervező irányítása mellett.

Elvárások:
•         szoftver ismeret: ArchiCAD, Photoshop, MS Office
•         nyelv: magyar
•         készségek: kreativitás, szakmai elhivatottság, csapatmunka
•         B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
•         gyakorlati idő
•         jártasság látványtervek, animációk készítésében
•         tervezői jogosultság
•         angol, német, egyéb idegen nyelv ismerete

Munkavégzés:
•         helye: Budapest XI. kerület, illetve a munkának megfelelő helyszínen, terepi bejárások, egyeztetések alkalmával
•         foglalkoztatási jogviszony: alkalmazott
•         munkaszerződés időtartama: mindkét fél által pozitívan záródó 3 hónapos próbaidő után, határozatlan idejű
•         munkarend, munkaidő beosztás: rugalmas, 9:00-14:00-ig törzsidő
•         foglalkoztatás napi időtartama: 8 órás teljes
•         várható bruttó kereset: megegyezés szerint
•         foglalkoztatási viszony kezdete: megegyezés szerint

Amit kínálunk:

•         tervezői tapasztalat megszerzése, gyarapítása
•         kellemes, korszerű munkahely
•         szakmai kihívások az építészeti tervezés számos területén
•         versenyképes fizetés

Ideális pályázó:
•         képes csapatba beilleszkedni, csapatban dolgozni
•         nyitott, agilis, rugalmas, terhelhető
•         fogékony az új feladatok iránt

Kérjük, jelentkezését küldje a hr@unitef.hu vagy molnark@unitef.hu email címre és
csatolja fényképes szakmai magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét!

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.