A versenyen azokat az alkotásokat díjazták, amelyeket kiemelkedő design, technológiai innováció és ötletesség jellemez.
Golden A´ Design Award díjjal jutalmazták a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem campusfejlesztését Építészet, épület-, és szerkezettervezés kategóriában - osztotta meg a hírt közösségi oldalán a 3h építésziroda. "Irodánk számára komoly elismerés, hiszen a világ egyik mértékadó design versenyén hoztuk el a trófeát", tették hozzá.
Ahogy arról annak idején mi is beszámoltunk, a MOME Campus Kreatív Innovációs Tudáspark fejlesztésére 2015 őszén írtak ki országos, nyílt tervpályázatot, amin az első díjat a 3h építésziroda nyerte. Pályaművüket ebben a cikkben mutattuk be részletesen. A második díjat a Sporaarchitects Építésziroda, míg a harmadikat az Archikon Kft. nyerte el, további öt pályamű megvételben részesült a beérkezett 22-ből. A győztes pályázatról többek közt olyan neves építészek döntöttek, mint Skardelli György, Finta Sándor vagy Fegyverneky Sándor, a 14 tagú zsűri elnöke pedig Fürjes Balázs volt. A munkákat a kormányzat részéről ő irányította mint kiemelt budapesti beruházásokért felelős kormánybiztos, intézményi oldalról pedig Fülöp József rektor és Kopek Gábor miniszterelnöki megbízott felügyelte. A 2019-ben megnyílt új campusról Hartmann Gergely átfogó cikke itt olvasható.
Fürjes ugyancsak Facebook-posztban reagált a sikerre. Ahogy írta, a díjat tekintélyes, nemzetközileg elismert szakemberekből álló zsűri ítélte oda. A versenyen azokat az alkotásokat díjazzák, amelyeket kiemelkedő design, technológiai innováció és ötletesség jellemez. "Egy olyan közösségi teret szerettünk volna létrehozni, amely egyszerre szolgálja a helyben élők, a budapestiek, valamint a diákok és tanárok érdekeit. Ezért hoztunk létre az egyetem körül egy mindenki számára nyitott közparkot – a korábbinál sokkal több zöldfelülettel, fákkal, bokrokkal és utcabútorokkal. A diákok és a tanárok számára pedig vadonatúj oktatási épületek létesültek: nyílt közösségi terekkel, előadókkal, stúdiókkal és műhelyekkel" - írta. Azt is hozzátette, hogy az új campuson megkétszereződött az oktatásban használt műhelyek száma, megháromszorozódott a terek mennyisége, amelyekben az egyetem hallgatói és oktatói mindennapjaikat töltik, megötszöröződött a kiállítóterek területe, amelyek a hallgatók munkáinak nyilvános bemutatását szolgálják, és megtízszereződött a kutatásra, innovációra épített tér és ezzel a beépített korszerű technológia mennyisége.
A campus fejlesztése már több évtizede napirenden volt, sőt a kétezres évek elején, Reimholz Péter által részben vázlattervé is formálódott, ám ennél tovább nem jutott. Végül 2014-ben, az egyetem kitartásának és belefektetett munkájának eredményeként, megszületett a kormányhatározat, amely után látványosan elindulhatott a munka. Két ütemben megépült a Technológiai Park, amelynek terveit (az időközben elhunyt Reimholz Péter koncepcióját alapul véve) Csomay Zsófia, valamint Németh Tamás készítette el (CET Budapest). 2016-ban a Műhelyház (mai nevén MOME ONE), 2018 márciusában pedig a Műterem- és Médiaház (MOME TWO) nyílt meg. A harmadik ütemre, a Zugligeti úti front fejlesztésének tervezésére írtak ki nyílt országos építészeti pályázatot, ezt nyerte meg 2016-ban a 3h építésziroda. A befejező, harmadik ütemet 2019 szeptemberében adták át.
A Gunther Zsolt és Csillag Katalin vezette 3h építésziroda nevét számos nagyobb horderejű projekt fémjelzi, szakértelmükkel segítették többek közt a szegedi dóm, a Pannonhalmi Bencés Főapátság bazilikája, a győri rendezvényközpont, a fertődi Esterházy-kastély vagy a budapesti Zenemúzeum megépítését, megújítását.