Fiatal csapat, akik nagyon szoros munkakapcsolatban alkotnak a Hetedik Műteremmel és több más építészirodával, számos friss és jelentős alkotás van mögöttük. Gyüre Borbála és a tragikusan fiatalon elhunyt Csontos Csenge közös műterme 2014-ben egészült ki Lád Gergely tájépítésszel, aki jelentős külföldi tapasztalatokkal tért haza. A legkülönfélébb tájépítészeti feladataikhoz való hozzáállásukat alázat, elmélyültség és egyedi, csendes hozzáállás jellemzi.
Kisebb munkáik mellett nagy volumenű és kiemelkedő jelentőségű munkáik közül két legfrissebb a Nagy Tamás építész mellett tervezett mátraverebély-szentkúti zarándokközpont köztérépítészete és a Hetedik Műterem Kft. partnereként tervezett soproni Várkerület revitalizációja. Mátraverebély egyszerre műemléki és kortárs megfogalmazása miatt jelentős szakmai figyelem övezi a tevékenységüket.
Pályázati anyaguk alátámasztására ezt írták magukról: „A műtermet Csontos Csenge és Gyüre Borbála alapította 2009 nyarán a hosszú évekig tartó, neves tájépítész cégeknél eltöltött tanulóévek után (Land-A, Tér-Team, 4D, s73). Munkáinkban a kezdetektől fogva több alkalommal is részt vett az eleinte Írországban (Mitchell & Ass., Dublin), majd Németországban (w+p Landschaften, Berlin) dolgozó tájépítész évfolyamtárs és barát, Lád Gergely, aki 2014 nyarán hazatérve csatlakozott a Műteremhez. 2013 tragikus ősze óta Csenge már csak lélekben van velünk és segíti munkánkat.
A bemutatott három projekt egyrészt jól tükrözi az általunk képviselt tervezői stílust, másrészt lehetőséget adott arra, hogy – még ha eltérő időben és mértékben is, de – mindhárman dolgozhattunk rajtuk. A Zeneakadémia előtti tér ugyan kicsi, de a parkolóból elegáns térré alakulás hatalmas változást hozott. A szentkúti zarándokhely varázslatos volt, de most már méltó helyszínt biztosít a látogatóknak is. A soproni Várkerület utcából térré alakulása szívünknek igen kedves.”
(A jelölt teljes pályázati anyaga letölthető a jobb oldali menüsávból - letölthető dokumentumok)