/ AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY! | Early Bird jegyek május 17 -ig meghosszabbítva / ÉPÍTÉSZFESZTIVÁL 2024 / AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY! | Early Bird jegyek május 17 -ig meghosszabbítva / ÉPÍTÉSZFESZTIVÁL 2024 / AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY! | Early Bird jegyek május 17 -ig meghosszabbítva / ÉPÍTÉSZFESZTIVÁL 2024 / AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY! | Early Bird jegyek május 17 -ig meghosszabbítva / ÉPÍTÉSZFESZTIVÁL 2024 / AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY! | Early Bird jegyek május 17 -ig meghosszabbítva / ÉPÍTÉSZFESZTIVÁL 2024 / AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY! | Early Bird jegyek május 17 -ig meghosszabbítva / ÉPÍTÉSZFESZTIVÁL 2024
Közélet, hírek

A Média Építészeti Díja 2013: építészekkel telt meg a Katona József Színház

1/50

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Vadász Bence

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Vadász György

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

ifj. Benczúr László

id. Benczúr László

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Párkányi Lilla

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Földes László

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Varga Noémi

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Glavanovics Orsolya, Fülöp Krisztina

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Kurfis Alíz Edit

Gutowski Robert

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Sófalvi Örs Ákos

Kövesdi Péter, Sümegi Noémi

Bardóczi Sándor

Molnár Csaba

Gyürki-Kiss Pál, Dévényi Márton

Média Építészeti Díja zsűrizés a Katona József Színházban

Batár Zsolt, Turányi Bence

Zuberczki Dávid, Wesselényi-Garay Andor

Engloner Gyöngyvér

Ferencz MArcel

Mogács Dániel

Dajka Péter, Fegynerneky Sándor

Az ÉMI képviselője átveszi a Holcim díját

Földes András, Pásztor Erika,

FBI Studió

Devich Márton, Nagy Eszter Anna

Szmodis Mária, Molnár Csaba, Pásztor Erika

Varga Noémi, Földes András

A győztesek

Fogadás a FUGA-ban

Fogadás a FUGA-ban

Fogadás a FUGA-ban