1/0
Hirdetés
1/0

Állás/Kínál

KÖZTI

2024.07.22. 17:19

BIM munkatársat keres a KÖZTI.

Ezekben a feladatokban számítunk rád:

  • Nagyléptékű beruházások BIM szerinti előkészítésében, ellenőrzésében való részvétel (követelményrendszer felállítása és nyomon követése)
  • BIM Projekteken követelményrendszernek megfelelő tervezés támogatása, szükség szerint modellezésben való részvétel
  • BIM projekt auditálásában, ütközésvizsgálatban való részvétel

Amit kérünk:

  • Felsőfokú (BSc/MSc) építészmérnöki / építőmérnöki / gépészmérnök/ villamosmérnök végzettség
  • Haladó szintű MS Office ismeretek
  • Motivált, célorientált hozzáállás, önállóság,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • BIM-es projekteken szerzett tapasztalat
  • ArchiCAD, Solibri, Revit, NavisWorks programok ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatal tervező team-ekben való részvétel
  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli munka
  • Fejlődési, tanulási lehetőséget, rendszeres szakmai képzésekkel
  • Szakmai, nyelvi és készségfejlesztő képzéseket
  • Versenyképes jövedelmet és egyéb béren kívüli juttatásokat (Cafeteriát)
  • Barátságos, támogató csapatot
  • Vállalati rendezvényeket, csapatépítő programokat
  • Céges kirándulásokat és egyéb rendezvényeket

Jelentkezés az alábbi email címen, önéletrajzzal: karrier@kozti.hu

Nézőpontok/Történet

A Hilton szálló // Egy hely + Építészfórum

2024.06.05. 14:37
9:40

Az Egy hely soron következő részében a Budai Várnegyed egyik legelutasítottabb épületének, a Hilton szálló építésének történetét mutatja be. A közel fél évszázados hotel mégis a budai látkép fontos részévé vált, különleges architektúrájával egyszerre különül el és illeszkedik a középkori romok, és a szomszédos épületek sokszínűségéhez.

Nézőpontok/Történet

A Tóth Árpád sétány // Egy hely + Építészfórum

2024.06.05. 14:34
9:25

Hadászati célokat szolgáló sikátorból gesztenyesorral és japán cseresznyefákkal tűzdelt gáláns sétány, a Budapestre nyíló egyik legszebb kilátással. A sétány sokszínű, rétegzett történetét az Egy hely csapata mutatja be.