Állás/Kínál

FÓNAGY DÓRA ÉPÍTÉSZ- DESIGN STÚDIÓ

2022.11.24. 13:47

DOLGOZZ VELÜNK! AZ IZGALMAS ÉPÍTÉSZETI- BELSŐÉPÍTÉSZETI PROJEKTJEINK LÉTREHOZÁSÁBAN! (étterem, munkahely, közösségi terek, családi házak)

STÁTUSZ: építész- designer, napi 8 órás munkakör
MUNKAKEZDÉS: Aktuális
FELADATOK: Építészet-design feladatokban való felelős közreműködés, a koncepció tervezéstől a projekt megvalósításáig.

ELVÁRÁSOK:

➥  építészet/design területen szerzett munkatapasztalat
➥  építész végzettség
➥  szakmai angol nyelvtudás
➥  ArchiCAD, Photoshop ismerete
➥  dinamikus, proaktív hozzáállás
➥  kreatív, gyakorlatias, önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség

AMIT KÍNÁLUNK:

➥  munkavégzés helye Budai kreatív stúdió
➥  dinamikus csapat
➥  szakmai fejlődés magas színvonalú projekteken keresztül

JELENTKEZÉSEKET AZ OFFICE@DEFO.HU CÍMEN VÁRJUK SZAKMAI ÖNÉLETRAJZZAL ÉS REFERENCIÁKKAL KIEGÉSZITVE!

Nézőpontok/Történet

KÁLI SZOBROK // Egy hely

2022.09.02. 14:53
00:04:59

Az Egy hely mai részében a Balaton-felvidékre látogatunk: Kővágóörs és Köveskál között áll a "Káli Stonehenge", vagyis Veszprémi Imre szobrászművész Emberi komédia című alkotása.

LÖVŐHÁZ UTCA // Egy hely + Építészfórum

2022.09.02. 14:51
00:09:05

Bevásárlóközpont, piac, Ganz-székház, elemi iskola és persze lövőház. Az Egy hely mai részében Torma Tamás a budai Lövőház utcán kalauzolja végig a nézőket, bemutatva a ma élettel teli sétálóutcaként ismert városrész színes múltját és jelenét, a Széna tértől a Marczibányi téren át a Haris parkig.