1/0
Hirdetés
1/0

Állás

Állás/Keres

ModulWood

2024.07.17. 15:28

Azonnali munkakezdéssel, az alábbi pozícióban várjuk leendő munkavállalónkat: Építész, termékmenedzser Munkavégzés helye: ModulWood gyár, Sóskút és heti 2 nap homeoffice

Feladatok:

  • értékesítés és értékesítés támogatása
  • ügyfélkapcsolattartás
  • termékfejlesztés
  • arhicad modellezés
  • hatósági ügyintézés
  • engedélyezési dokumentáció készítése

Elvárások:

  • minimum 3 év tervezői tapasztalat
  • önálló tervezői képesség megléte
  • kiviteli tervdokumentáció referencia
  • engedélyezési tervdokumentáció referencia
  • lakóház tervezői referencia
  • jó kommunikációs készség
  • magasszintű archicad ismeret
  • személygépjármú jogosítvány megléte
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • építész kamarai jogosultság
  • saját autó
  • megépült saját tervezésű lakóház
  • látványtervezési ismeretek
  • SEMA, autocad, photoshop ill. egyéb szoftverek ismerete
  • angolon kívül egyéb idegen nyelv ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járási támogatás Sóskútra
  • Igényes, modern munkakörnyezet Sóskúton, végtelen kávéval.
  • Támogató csapat, rengeteg tanulási lehetőség.
  • Minőségi, modern munkaeszközök.

Küldd el: CV és referenciák

Nézőpontok/Történet

A Hilton szálló // Egy hely + Építészfórum

2024.06.05. 14:37
9:40

Az Egy hely soron következő részében a Budai Várnegyed egyik legelutasítottabb épületének, a Hilton szálló építésének történetét mutatja be. A közel fél évszázados hotel mégis a budai látkép fontos részévé vált, különleges architektúrájával egyszerre különül el és illeszkedik a középkori romok, és a szomszédos épületek sokszínűségéhez.

Nézőpontok/Történet

A Tóth Árpád sétány // Egy hely + Építészfórum

2024.06.05. 14:34
9:25

Hadászati célokat szolgáló sikátorból gesztenyesorral és japán cseresznyefákkal tűzdelt gáláns sétány, a Budapestre nyíló egyik legszebb kilátással. A sétány sokszínű, rétegzett történetét az Egy hely csapata mutatja be.