/ ÉPÍTÉSZET ÉS AI KURZUS / Jelentkezési határidő: október 6. / ÉPÍTÉSZET ÉS AI KURZUS / Jelentkezési határidő: október 6. / ÉPÍTÉSZET ÉS AI KURZUS / Jelentkezési határidő: október 6. / ÉPÍTÉSZET ÉS AI KURZUS / Jelentkezési határidő: október 6. / ÉPÍTÉSZET ÉS AI KURZUS / Jelentkezési határidő: október 6. / ÉPÍTÉSZET ÉS AI KURZUS / Jelentkezési határidő: október 6.

1/0
Hirdetés
1/0

Állás

Állás/Keres

PARAGRAM Stúdió

2024.09.03. 09:38

A Paragram Stúdió tájépítész tervező munkatársat keres.

Irodánk urbanisztikai, építészeti és tájépítészeti feladatok széles spektrumával foglalkozik. Ha szívesen dolgoznál változatos feladatokon, a kisebb objektum tervezéstől az egészen nagy, városi léptékig, akkor küldd el jelentkezésedet hozzánk.

Elvárások a munkakör betöltéséhez:

  • tájépítész végzettség (MA vagy Msc),
  • AutoCAD alapú szoftver ismerete és magabiztos használata,
  • grafikus utómunkához szükséges szoftverek ismerete és magabiztos használata (Photoshop, InDesign, stb.),
  • office programok ismerete és magabiztos használata.

Előnyt jelent:

  • minimum 2 éves tervezői tapasztalat,
  • egyéb szoftverek ismerete és használata (ArciCAD, 3D látványtervező program, BIM folyamatok),
  • vizuális igényesség, precizitás, megbízhatóság, önállóság,
  • képesség egyénileg és csapatban dolgozni.

Amit irodánk nyújt:

  • rugalmas munkaidő,
  • rendezett munkaviszony,
  • egyéni szakmai fejlődés támogatása,
  • lehetőségekhez mérten túlóramentes munkanapok,
  • belvárosi szellős és nívós irodai környezet (Budapest, Dalszínház utca),
  • fiatalos, barátságos, kollegiális csapat.

Ha szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, akkor önéletrajzod és portfóliód elküldésével vedd fel velünk a kapcsolatot az iroda@paragram.hu email címen.

A Mozgásjavító Általános Iskola épülete // Egy Hely + Építészfórum

2024.09.11. 11:36
10:30

Az Egy hely Lajta Béla egyik első, 1908-ban megvalósult nagyszabású zuglói épületének történetét mutatja be, mely korábban sokáig a Vakok Intézeteként, de átmenetileg hadi kórházként és zsidó menekültek táborhelyeként is működött. A monumentális, nyers téglatömeget sokféle, részletes motívumrendszer gazdagítja: kerítésbe komponált költemények strófái, állatfigurák, népművészeti motívumok, pásztorfaragások és életfamotívumok.

Nézőpontok/Történet

Japánkert // Egy hely + Építészfórum

2024.09.11. 11:35
10:27

Mamutfenyő, botanikus kert, szőlőültetvény, fűszernövények, sövénylabirintus, torii kapu, teaház, tórendszer, szigetek, szent hegy, japánkert. Az Egy hely a Varga Márton Kertészeti és Földmérési Technikum és Kollégium zuglói tankertjét mutatja be.