1/0
Hirdetés
1/0

Állás

Állás/Keres

4D Építész Stúdió

2021.02.05. 11:17

Építészmérnökök jelentkezését várja a 4D Építész Stúdió. Új vezető tervező kollégával és gyakorlott építészekkel szeretnénk erősíteni Bp. XI. kerületi, kelenföldi metróállomáshoz közeli, zöldövezeti irodánkat.

Téged keresünk, ha

- szereted a hivatásod és az új kihívásokat

- változatos feladatokra vágysz

- fontos számodra, hogy kellemes, nyugodt, zöldövezeti, de a városközponthoz mégis közeli környezetben dolgozz, vagy a környékbeli településekről járnál be hozzánk és nem szeretnél nap mint nap sokat utazni

- rendelkezel magas szintű ArchiCAD tudással

- szívesen vennél részt/irányítanál érdekes középület-tervezési munkát

továbbá ha

gyakorlott építész vagy és minimum 4 év szakmai gyakorlattal rendelkezel

vagy

építész vezető tervező vagy és minimum 8 év szakmai és legalább 4 éves projektvezetői gyakorlattal, kiviteli tervezési tapasztalattal és az ehhez szükséges épületszerkezeti ismeretekkel rendelkezel.

Előny: ha rendelkezel tervezői költségvetéskészítési tapasztalattal.

(((További előny lehet, ha a social media érdekel és ezen a területen is jó vagy, mert abban jelenleg nem vagyunk túl erősek, és ezirányban is fejlesztünk.)))

Nyitottak és rugalmasak vagyunk a számodra megfelelő konstrukció megtalálásában. Irodánk könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel, biciklivel és autóval is (mindhárom közlekedési formát használják kollégáink).

És hogy ne csak a munkáról szóljanak a mindennapok, közös külföldi szakmai utazásokat és csapatépítő programokat is szervezünk!

Ha tagja szeretnél lenni a 4D Építész Stúdió csapatának, és egy kötetlen beszélgetésen szeretnél megismerni bennünket és a rád váró lehetőségeket, küldd el önéletrajzodat referencialistával és max.10MB portfóliódat a 4d@4dstudio.eu email címre (megjelölve, hogy melyik pozícióra jelentkezel).

A Mozgásjavító Általános Iskola épülete // Egy Hely + Építészfórum

2024.09.11. 11:36
10:30

Az Egy hely Lajta Béla egyik első, 1908-ban megvalósult nagyszabású zuglói épületének történetét mutatja be, mely korábban sokáig a Vakok Intézeteként, de átmenetileg hadi kórházként és zsidó menekültek táborhelyeként is működött. A monumentális, nyers téglatömeget sokféle, részletes motívumrendszer gazdagítja: kerítésbe komponált költemények strófái, állatfigurák, népművészeti motívumok, pásztorfaragások és életfamotívumok.

Nézőpontok/Történet

Japánkert // Egy hely + Építészfórum

2024.09.11. 11:35
10:27

Mamutfenyő, botanikus kert, szőlőültetvény, fűszernövények, sövénylabirintus, torii kapu, teaház, tórendszer, szigetek, szent hegy, japánkert. Az Egy hely a Varga Márton Kertészeti és Földmérési Technikum és Kollégium zuglói tankertjét mutatja be.