1/0
Hirdetés
1/0

Állás/Kínál

Lineart Architects Kft.

2024.01.17. 18:36

Nagy múltú hazai építésziroda minimum 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkező építészt/építészmérnököt (MA/MSc) keres senior építész pozícióba, valamint friss diplomás építészt/építészmérnököt (MA/MSc) és tanulmányaiban végzős diákot építészeti és belsőépítészeti munkákra.

SENIOR ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ

Elvárások:

  • felsőfokú (MA/MSc) építész/építészmérnöki végzettség
  • minimum 3-5 éves tervezési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • szakmai ambíció és elkötelezettség
  • pontosság és felelősségtudat
  • önálló munkavégzés
  • magas szintű ArchiCAD tudás

Szakmai kihívások:

  • projekt koordinálás
  • 2-3 fős csoport önálló irányítása
  • megrendelőkkel való kapcsolattartás

Amit kínálunk:

  • kiemelkedően magas színvonalú hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
  • vezető tervező melletti szakmai fejlődési lehetőség
  • osztott otthoni-iroda munkavégzés lehetősége
  • pozíciónak megfelelő versenyképes fizetés
  • kiváló megközelítésű iroda | Budapest, Batthyány tér

Várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal (portfólióval e-mailen vagy link-en) az alábbi elérhetőségeken: kovi.zsofia@lineart.hu | 06-30-944-6688

PÁLYAKEZDŐ ÉPÍTÉSZ | GYAKORNOK

Nagy múltú hazai építésziroda friss diplomás építészt / építészmérnököt (MA/MSc), illetve tanulmányaiban végzős diákot keres építészeti és belsőépítészeti munkákra.

Elvárások:
Tanulmányaiban utolsó éves hallgató vagy friss diplomás (MA/MSc) magas szintű ArchiCAD tudás szakmai ambíció és lelkesedés

Előnyt jelent:

  •  korábbi (építészirodában szerzett) szakmai gyakorlat
  •  látványtervező programok ismerete
  •  angol nyelvtudás

  •  MENTORPROGRAM | vezető tervező melletti szakmai fejlődési lehetőség
  •  kiemelkedően magas színvonalú hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
  •  kvalitástól és gyakorlattól függően megbecsült bérezés
  •  fejlődési lehetőség | változatos napi szintű feladatok
  •  rugalmas munkaidő beosztás | heti 20-40 munkaóra
  •  jól felszerelt munkakörnyezet, fiatal munkatársak
  •  kiváló megközelítésű iroda | Budapest, Batthyány tér
  •  munkakezdés: azonnal

Nézőpontok/Történet

A Hilton szálló // Egy hely + Építészfórum

2024.06.05. 14:37
9:40

Az Egy hely soron következő részében a Budai Várnegyed egyik legelutasítottabb épületének, a Hilton szálló építésének történetét mutatja be. A közel fél évszázados hotel mégis a budai látkép fontos részévé vált, különleges architektúrájával egyszerre különül el és illeszkedik a középkori romok, és a szomszédos épületek sokszínűségéhez.

Nézőpontok/Történet

A Tóth Árpád sétány // Egy hely + Építészfórum

2024.06.05. 14:34
9:25

Hadászati célokat szolgáló sikátorból gesztenyesorral és japán cseresznyefákkal tűzdelt gáláns sétány, a Budapestre nyíló egyik legszebb kilátással. A sétány sokszínű, rétegzett történetét az Egy hely csapata mutatja be.