Lakóépület a Vizivárosban: I., Toldy Ferenc u. 32/36.
Kiemelt megvételben - 500.000.-Ft-os díjazásban - részesülnek a 9. sorszámú pályamű Építész tervező: Szentmáry Szabolcs, Halvaksz Mónika Vezető építész tervező: Fekete Antal
Kiemelt megvételben - 500.000.-Ft-os díjazásban - részesülnek
a 9. sorszámú pályamű - Finta és Társa Építész Stúdió Kft.
Építész tervező: Szentmáry Szabolcs, Halvaksz Mónika
Vezető építész tervező: Fekete Antal
Statika: Ungi Balázs (Ungi Mérnöki Iroda Kft.)
Gépészet: Temesvári László, Szlovák Krisztián (Temesvári Tervező Kft.)
Elektromos tervező: Kovács György, Invanics Zoltán (Provill Kft.)
alakításakor. Ezt következetesen végigviszi a terven. És itt bicsaklik meg a gondolat. A Gimnázium kilincsét évtizedeken keresztül sokan megragadták, méltó részlete egy tekintélyes középületnek. De ez a kiindulás nem tűnik eredményesnek egy (társas) lakóház tervezésénél, mely individuumok intim tereit kell rendelje egymáshoz. A tömeg felmagasodik és lefékez a Franklin lépcsőhöz érkezve. Ezt az érzetet a kelet felé forduló oromfal és a kitüntetettként bélletezett ablakok is erősítik.
A szoborszerűség következménye a tartószerkezet viszonylagos bonyolultsága és a pinceszinti parkoló kihasználhatatlansága. A felsőbb szintek sokkal jobban idomulnak befoglaló formájukhoz, jól használható lakások, bár az első emeleti udvari szobák nagyon leárnyékoltak, és egyes szobákhoz rendelt homlokzati nyílászárók sötét helyiségeket eredményeznek. A lépcsőházak izgalmas tereket ígérnek. A látványtervek érett színű téglaburkolatot mutatnak. Az anyagválasztás kézenfekvőnek tűnik, azonban a közvetlen környezet téglaházai tekintélyes és komor középületek. A Viziváros lakóházai jellemzően vakoltak, eltekintve néhány gyönyörű ellenpéldától, és a XX. század hetvenes éveiből származó társasházaktól.