Állás/Kínál

CÉH zRT.

2021.12.01. 09:49

Csapatunk, a 32 éve alapított CÉH zRt. mára Magyarország egyik vezető mérnökirodája, közel 200 fővel. Csatlakozz csapatunkhoz, ha mérnöki munkáddal Te is értéket, rendet, értékrendet szeretnél vinni a világba, egy jó közösségben! Legyél részese sikereinknek, legyél velünk sikeres!

Ha hajtottál már át a Megyeri hídon, olvastál a Rózsadombi Elysium Projekt luxus lakóingatlanról, hallottál már Budapesten nyílt Hard Rock Hotelről, tudod, hogy van Magyarországon Mercedes és Apollo gyár, és kutatóközpontot épít a BOSCH, akkor találkoztál már munkáinkkal, amelyen tervezőként vagy projektmenedzserként dolgoztunk. Ezek a nagy léptékű projektek megkövetelik, hogy mindig élvonalbeli módszerekkel és technológiákkal dolgozzunk, így nemzetközi BIM ISO minősítés szerint, összszakági modellbe tervezünk, alkalmazzuk a LEAN projektmenedzsmentet. Megrendelőinket pedig mind a négy fő zöld minősítés (LEED, BREEAM, DGNB, WELL) szerinti fejlesztésben tudjuk támogatni.

Leendő feladataid:
•    szerkesztői és kisebb tervezési feladatok
•    irányító építész felügyelete alatt elvégzett nagyobb léptékű tervezési feladatokban való részvétel, csapat munkában
•    BIM modell fejlesztésben való aktív közreműködés
•    részlettervek kidolgozásában történő közreműködés

Amire szükséged van:
•    építészmérnök vagy építőművész végzettség
•    építész tervező szoftverek ismerete (REVIT, ARCHICAD)
•    legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
•    csapatszellem
•    nyitottság
•    kreativitás
•    megbízhatóság

Előny lehet számodra:
•    MSc építész végzettség nappali tagozaton
•    minél több CAD- program ismeret (pl. REVIT, Photoshop)
•    magas szintű ARCHICAD 3D szoftverhasználat
•    BIM modellezési tapasztalat
•    látványtervezői gyakorlat
•    angol és/vagy német nyelvtudás

Amit mi kínálunk neked:
•    Hosszú távú lehetőség, stabil csapat
•    Folyamatos szakmai fejlődés komplex projektekben
•    Innovatív technológiák, professzionális, kulturált környezet
•    Családias, jóhangulatú légkör sok közösségi programmal
•    Sokrétű képzések
•    Nyelvtudásod fejlesztése

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület, Dió utca 3-5.

Így tudsz jelentkezni:
Önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk a 00051@ceh.hrszoftver.hu e-mail címre.

Nézőpontok/Történet

Egy hely – A vizsolyi szeráf

2021.12.09. 13:25
00:06:38

Vizsoly neve ismert, ám leginkább Károlyi Gáspár magyar nyelvű teljes bibliafordításának nyomtatásával kapcsolatban említjük. Kevesen tudják, hogy református temploma középkori eredetű, azt pedig még kevesebb, hogy az épületben csodás freskók láthatók. Az Egy hely mai részében a szeráfot ábrázoló látványos falfestménnyel ismerkedhetünk meg.

Egy hely – a békéscsabai Munkácsy Mihály Múzeum

2021.12.09. 13:22
00:06:40

A békéscsabai Munkácsy Mihály Múzeum nem csak a festőóriásnak állít emléket, de a város érdekes történetét is megismerhetik a látogatók. Az Egy hely legújabb része a nemrég újrarendezett állandó kiállítást mutatja be.