építészet : környezet : innováció

Győr Agóra PÓLUS — bemutatjuk a pályaműveket

A győri Agóra PÓLUS interaktív kiállítási központ tervpályázat díjazottjainak bemutatása.
A pályázaton az Építész Stúdió Kft. csapata végzett első helyen, felelős tervező: Nagy Iván, társszerzők: Görbicz Máté, Kund Iván Patrik, Szabó Dávid (ÉME Mesteriskola XX. ciklus).

A pályázat célja a Győr felsőoktatásához és gazdaságához szorosan kötődő tudományterületek eredményeinek interaktív bemutatására alkalmas épület és környezetének kialakítása volt az Agóra Pólus program keretében. Összesen kilenc pályaművet részesítettek díjban vagy megvételben.

Az oldalt folyamatosan bővítjük a beérkező további pályaművekkel (a szerk.)

Díjazottak

I. díjas, a tervpályázat nyertese
46. sorszámú pályamű:
Építész Stúdió Kft.,
vezető tervező: Nagy Iván
társszerzők: Görbicz Máté, Kund Iván Patrik, Szabó Dávid (ÉME Mesteriskola XX. ciklus)
szakági tervezők: Nagy András, Mangel Zoárd, Ivanics Zoltán

II. díjas
3. sorszámú pályamű:
Török és Balázs Építészeti Kft.,
vezető tervező: Balázs Mihály
további munkatársak: Falvai Balázs, Nagy Márton, Tatár Balázs, Török Dávid
szakági tervezők: Krén József, Mangel Zoárd

III. díjas
9. sorszámú pályamű:
Sporaarchitects Kft.,
vezető tervező: Hatvani Ádám
további munkatársak: Dékány Tibor, Finta Sándor, Vadász Orsolya, Ewa Ambrus, Balogh Zsuzsa, Soltész Noémi, Jánosi András, Várhidi Bence, Kádas Károly

Megvételben részesült

7. sorszámú pályamű:
Hetedik Műterem Kft.,
vezető tervező: Almer Orsolya
további munkatársak: Simon Orsolya, Tánczos Tibor, Páll András, Nagy András, Lucz Attila, Sápi József

24. sorszámú pályamű:
Óbuda Építész Stúdió Kft.,
vezető tervező: Olbert Krisztián
további munkatársak: Egervári Tímea, Kiss Anna Mária, Galambos Péter, Csernik Tamás, Geiszter Róbert, Nemes Bertalan, Paulics György, Kovács György

29. sorszámú pályamű:
3H Építész Iroda,
vezető tervezők: Gunther Zsolt, Csillag Katalin
további munkatársak: Döbrönte Tamás, Gáspár Orsolya, Patai Orsolya, Horváth Roberta, Nagy Ádám, Holló Mátyás, Lovas Albert

34. sorszámú pályamű
:
Budapesti Építőművészeti Műhely Kft.,
vezető tervező: Dévényi Tamás
társszerzők: Győrffy Zoltán, Papp Glória (ÉME Mesteriskola XX. ciklus)
szakági tervezők: Szőnyi László, Szalóky Károly, Bíró Gábor

35. sorszámú pályamű:
Műterem Kkt.,
vezető tervező: Tomay Tamás
társszerzők: Németh Tamás, Varga Bence, Vizdák Janka (ÉME Mesteriskola XX. ciklus)
szakági tervezők: Rajkai Ferenc, Molnár Imre, Kenese István, Takács Lajos

48. sorszámú pályamű:
L’art Bt., Ligetvári és Társa Építész Iroda
vezető tervező: Ligetvári István
további munkatársak: Kovács Zoltán, Kántor Csaba, Balog Ádám, Koós József, Kertész Csaba, Szabóné Fischer Zsuzsanna, Wágner Csaba, Vrabély Imre

Díjazásban nem részesült pályaművek:

K'-Art Építő Zrt.
vezető tervező: Kendi Imre
munkatársak: Sárai Róbert, Hódi Sándor, Rácz Norbert

TU-YA Tervező Kft.
építész: Schrammel Zoltán, Turi Judit, Yazici Sedat, Pirayesh Arash, Cselovszki Attila, Dobos Ditta, Dienes Kinga, Scheibl Lilla

M-Teampannon Kft.
vezető tervező: Golda János
társszerzők: Bárdos Gabriella, Czirják Ágnes, Bártfai-Szabó Gábor (ÉME Mesteriskola XX. ciklus), Fejes Mikolt, Bors András

Gettoplan Bt.
vezető tervező: Getto Tamás
társszerzők: Hoffman Tamás, Kállay Ferenc, Kecskés István (ÉME Mesteriskola XX. ciklus)

vélemény írásához jelentkezzen be »