| CALL FOR PAPERS: Csak kérdéses válaszokat adhatunk: Posztmodern az építészetben | Határidő: május 19. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: Csak kérdéses válaszokat adhatunk: Posztmodern az építészetben | Határidő: május 19. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: Csak kérdéses válaszokat adhatunk: Posztmodern az építészetben | Határidő: május 19. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: Csak kérdéses válaszokat adhatunk: Posztmodern az építészetben | Határidő: május 19. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: Csak kérdéses válaszokat adhatunk: Posztmodern az építészetben | Határidő: május 19. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: Csak kérdéses válaszokat adhatunk: Posztmodern az építészetben | Határidő: május 19. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY

1/0
Hirdetés
1/0

Állás

Állás/Keres

Hinterwirth Architekten Építészstúdió

2024.03.18. 11:24

Munkalehetőség Ausztriában! Aki teret tervez, maradandót alkot. A gmundeni Hinterwirth Architekten Építészstúdiónál a merészség és az építészeti hitvallás kéz a kézben jár már 45 éve. Nagy múltú irodánk építészt és építésvezetőt keres!

Építész pozíció

Akit keresünk:

  • Sikeresen lezárta építészeti tanulmányait
  • Alapos ismeretekkel rendelkezik CAD-Programokat illetően (ArchiCAD, AutoCAD)
  • MS Office felhasználói szintű ismeretével rendelkezik
  • Önálló munkavégzésre alkalmas és felelősségteljes hozzáállása van
  • Megbízható és lelkiismeretes munkamódszerrel végzi a munkáját
  • Szeret csapatban dolgozni
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik (saját személygépjármű előnyt jelent)

Amit kínálunk:

  • Nagyszabású projektekben való részvétel
  • Egyes tervezési fázisok önálló kezelése:
  • Előzetes tervezés, tervezés, előterjesztés és megvalósítás
  • Projektmanagement generáltervezőként
  • Az építési tervek támogató, segítő lebonyolítása a helyszínen
  • KV (Kollektivvertrag) szerinti bérezés, képzettség és gyakorlat függvényében akár ezen felüli díjazással:
  • BG 4: 2927 Euro (brutto)
  • BG 3: 2398 Euro (brutto)

Várjuk jelentkezését!

Német nyelvű motivációs levelét, önéletrajzát és portfólióját az alábbi oldalon juttassa el hozzánk:

https://www.hinterwirth.at/karriere-architekt/ vagy az inge@hinterwirth.at e-mail címre küldje el.

Építésvezetői pozíció

  • Sikeresen lezárt tanulmányokkal és gyakorlattal rendelkezik
  • Pályázati programok kezelésében jártas (pl. ABK, valamint kiváló, felhasználói szintű tudással rendelkezik MS-Office programok terén)
  • Önálló munkavégzésre alkalmas és felelősségtudattal rendelkezik
  • Megbízható és lelkiismeretes munkamódszerrel dolgozik
  • Csapatmunkában szeret dolgozni
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Feladatai:

  • Önálló projektvezetés nagyléptékű építési tervekben
  • Pályázatok készítése

  • Hosszútávú, állandó munkakör kihívásokkal, változatos projektekkel
  • Jól összehangolt, nagy teljesítményű csapat
  • KV (Kollektivvertrag) szerinti bérezés, akár ezen felüli díjazással
  • 3141 Euro (brutto)

Arbeitsmöglichkeit in Österreich!

Bauleiter / ÖBA

Das Sichtbare und das Unsichtbare. Das Schöne bei Hinterwirth am Traunsee sind die vielfältigen Aufgabenbereiche und damit die unzähligen Möglichkeiten, eine gemeinsame Umwelt geschellschaftsrelevant mitzugestalten. 45 Jahre Erfahrung bieten eine solide Basis für positive Entwicklung in allen Belagen.

Wir suchen:

erfolgreich abgeschlossenen Ausbildung mit Praxis, Kenntnisse im Umgang mit Ausschreibungsprogrammen (z.Bsp. ABK), Eigenständigkeit und Verantwortungsbewusstsein, Zuverlässigkeit und gewissenhafte Arbeitsweise, Teamfähigkeit und Führerschein B

Ihre Aufgaben:

selbständige Projektleitung großer Bauvorhaben, Projektabwicklung und Betreuung vom Bauvorhaben vor Ort, Erstellung von Ausschreibungen

Wir bieten:

langfristige Festanstellung mit herausfordernden, abwechslungsreichen Projekten; eingespieltes, leistungsstarkes Team; Entlohnung gem. KV mit Bereitschaft zur Überbezahlung

3141 Euro (brutto)

Bitte laden Sie das Motivationsschreiben, Lebenslauf und Portfolio auf Deutsch an der folgenden Seite:

Oder bitte senden Sie es an die folgende E-Mail Adresse: inge@hinterwirth.at

Wir freuen uns über Ihre Bewerbung!

Architekt

Wir suchen:

erfolgreich abgeschlossenen Architekturstudium, fundierte Kenntnisse im Umgang mit CAD-Programmen (ArchiCAD und AutoCAD),sehr gute Anwenderkenntnisse (MS Office), Eigenständigkeit und Verantwortungsbewusstsein, Zuverlässigkeit und gewissenhafte Arbeitsweise, Teamfähigkeit und Führerschein B

Wir bieten:

Mitarbeit bei umfangreichen Großprojekten, selbstständige Abwicklung der einzelnen Planungsphasen Vorentwurf, Entwurf, Einreichung und Ausführungsplanung; Projektabwicklung als Generalplaner; Unterstützende Abwicklung und Betreuung von Bauvorhaben vor Ort; Entlohnung gem. KV mit Bereitschaft zur Überbezahlung entsprechend Qualifikation und Praxis.

BG 4: 2927 Euro (brutto)

BG 3: 2398 Euro (brutto)

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.