1/0
Hirdetés
1/0

Állás/Kínál

FBIS Architects

2024.06.25. 12:18

Az FBIS Kft. folyamatosan bővülő, összetartó, családias csapatába nagyléptékű lakó-, és irodaházak tervezéséhez keres kezdő és tapasztalt építészeket teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Építész (generál) tervezési feladatok elvégzése a koncepció tervek készítésétől a megvalósításig
  • A megrendelővel, beruházóval való kapcsolattartás,
  • Hatósági és közüzemi egyeztetési folyamatok koordinálása,
  • Szakági tervezőkkel való kapcsolattartás, koordinálás és ellenőrzés,
  • A kivitelezés nyomon követése, tervezői művezetés

Elvárások:

  • Építészmérnöki szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • az ARCHICAD felhasználói szintű ismerete
  • Csapatjátékos attitűd mellett önálló feladatmegoldás
  • jó kommunikációs készség
  • Legalább alapszintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jó tárgyalóképesség
  • Igényes munkavégzés, felelősségvállalás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • 1-2 év tervezői tapasztalat (építész-, generál tervező, vagy kapcsolódó területen)
  • kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Megvalósult beruházások engedélyezési és kiviteli terveinek készítésében jártas
  • ArchiCAD tervező program magas szintű ismerete, 3D-s tervezés és csapatmunka kezelése

Amit kínálunk:

  • Megvalósuló nagyléptékű lakó-, irodaházak tervezése
  • Nemzetközi partnerek és munkakörnyezet, gyors fejlődési lehetőség
  • Hazai és nemzetközi tervpályázatokon való részvétel
  • Hosszútávra szóló munkalehetőség, előre lépési lehetőségek
  • Fiatal, összetartó dinamikus csapat
  • Egyéni, családos élethelyzeteket is támogató munkahely
  • Céges szakmai és csapatépítő programok
  • ARCHICAD 22-ben dolgozunk
  • Saját munkaállomások, professzionális munkaeszközök

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület, Káplár utca 11-13.

A jelentkezéseket az alábbi címre várjuk: studio@fbistudio.hu

Honlap: www.fbis.hu

Nézőpontok/Történet

A Hilton szálló // Egy hely + Építészfórum

2024.06.05. 14:37
9:40

Az Egy hely soron következő részében a Budai Várnegyed egyik legelutasítottabb épületének, a Hilton szálló építésének történetét mutatja be. A közel fél évszázados hotel mégis a budai látkép fontos részévé vált, különleges architektúrájával egyszerre különül el és illeszkedik a középkori romok, és a szomszédos épületek sokszínűségéhez.

Nézőpontok/Történet

A Tóth Árpád sétány // Egy hely + Építészfórum

2024.06.05. 14:34
9:25

Hadászati célokat szolgáló sikátorból gesztenyesorral és japán cseresznyefákkal tűzdelt gáláns sétány, a Budapestre nyíló egyik legszebb kilátással. A sétány sokszínű, rétegzett történetét az Egy hely csapata mutatja be.