Állás/Kínál

Teampannon Építésziroda

2022.07.04. 10:49

Tapasztalt építész tervezőt keresünk.

A jelenleg Magyarországon folyamatban lévő egyik legösszetettebb projekt generáltervezési munkájához keresünk szeptemberi munkakezdéssel magyarul beszélő, legalább 3-4 éves tapasztalattal rendelkező építész tervező kollégát, aki jártas a BIM szemléletű tervezéshez kapcsolódó feladatokban.

Általunk kínált lehetőségek:
•    folyamatos, hosszútávú munkalehetőség
•    változatos feladatok, hazai és nemzetközi projektek
•    tapasztalatszerzési lehetőség nagyléptékű, összetett tervezési feladatokban
•    alkalmazotti munkaviszony
•    kiemelkedő fizetés
•    belső továbbképzések

Elvárások:
•    szakirányú építész képzettség
•    magabiztos, magas szintű ArchiCAD programismeret (min. 22-es verzió)
•    precizitás, szakmai igényesség, megbízhatóság, cégen belüli BIM standardok követése
•    összetett feladatok önálló kezelése, nyomon követése, szervezőkészség
•    Excel, Word, online kommunikációs platformok ismerete

Előnyt jelent:
•    építész és generál projekt koordinátori tapasztalat
•    nagyobb léptékű kiviteli tervek készítésében szerzett tapasztalat
•    BIM menedzseri képzettség, tapasztalat

Jelentkezésedet a titkarsag@teampannon.hu e-mail címre várjuk, önéletrajz és portfólió beküldésével.

Nézőpontok/Történet

ÁLLATSZOBROK // Egy hely + Építészfórum

2022.01.26. 13:30
00:07:33

A gyerekek nagy örömére az országban számos állatot ábrázoló alkotás található, melyek gyakran kvalitásosak ugyan, mégis kevésbé művészi kivitelükről, mint inkább cukiságukról ismertek. Az Egy hely mai részében több kedves állatszoborral ismerkedhetünk meg.

SZABADSÁG HÍD // Egy hely + Építészfórum

2022.01.26. 13:27
00:07:16

Az eredetileg Ferenc József nevét viselő építmény a Főváros legrövidebb hídja, ám annál látványosabb. Az Egy hely mai részében az 1896-ban épült Szabadság híd izgalmas történetével ismerkedhetünk meg.