1/0
Hirdetés
1/0

Állás/Kínál

KeycoHouse

2021.04.12. 12:00

CLT építésben és moduláris faépítészetben Magyarországon piacvezető cégcsoportként azonnali kezdéssel főállású projektvezető építésztervezőt keresünk csapatunkba.

Szeretni fogod ezt a munkát, ha most magadra ismersz:
•    elkötelezett a faépítészet, különösen a CLT, a moduláris és a nagypaneles építési technológiák iránt;
•    független személyiség, aki képes folyamatokban gondolkodni, problémákat önállóan megoldani és a rendelkezésre álló források felhasználásával újszerű megoldásokat találni;
•    fejlesztői attitűd, igény a folyamatos tanulásra, tapasztalatainak és ismereteinek megosztására másokkal;
•    kommunikálni az adott projektben résztvevőkkel és nem okoz problémát ha az irányítás is a te kezedben van
•    design & build karakter, akit motivál, ha felállhat a rajzasztaltól és átmehet a műhelybe konzultálni vagy kipróbálni egy új ötletet;
•    nyugodt és összeszedett egyén, aki hatékonyan kezeli az idejét és képes több feladatot elvégezni;
•    szeretsz csapatban dolgozni, együttműködő csapatjátékos vagy, aki nyitott a konstruktív megbeszélésekre, jól kommunikál az adott projektben résztvevőkkel és nem okoz problémát ha az irányítás is az ő kezében van
•    ötletekkel járul hozzá a folyamatok javításához; termékfejlesztéshez, de a laza pillanatokban is szívesen teszi bele magát;
•    képes a helyzeteket több nézőpontból vizsgálni, látni a nagy összefüggéseket projekt és cégcsoport szinten egyaránt.

Feladatok, amiben számítunk rád:
•    Mikro sorozatgyártású modulos épületek tervezése, gyártáscentrikus szemlélettel;
•    Közreműködés egyedi, nagypaneles köz - és lakó épületek tervezésében kivitelezésében;
•    Ötlettől a gyártmánytervig kísérni a tervezés és a megvalósítás folyamatait.
•    Projektek vezetése, folyamatok összehangolása

Elvárásaink feléd:
•    Építész tervezés, releváns munkatapasztalattal és szakirányú végzettséggel
•    Építészeti engedélyeztetés folyamatainak és jogszabályi környezetének ismerete
•    Teljeskörű építésztervezői jogosultság, építészkamarai tagság
•    ArchiCAD magabiztos ismerete
•    Microsoft Office
•    Kivitelezésben való szakmai jártasság, faépítészeti tapasztalat, BIM ismeretek előnyt jelentenek

Amit mi nyújtunk neked:
•    Kihívást jelentő izgalmas faépítészeti projektekben való részvétel;
•    Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség a CLT technológia terén;
•    Alakulóban lévő progresszív csapat, amihez most csatlakozhatsz;
•    Munkavégzéshez szükséges laptop, mobiltelefon;
•    100%-ban bejelentett munkaviszony;
•    Utazási költségtámogatás.

Munkavégzés helye:
Balatonvilágos - modern irodai környezet

Ha érdekel ez a lehetőség, kérjük, jelentkezz online és küld el önéletrajzodat egy rövid motivációs levél kíséretében az info@keycohouse.com email címre Schmideg András cégvezető részére.

A Mozgásjavító Általános Iskola épülete // Egy Hely + Építészfórum

2024.09.11. 11:36
10:30

Az Egy hely Lajta Béla egyik első, 1908-ban megvalósult nagyszabású zuglói épületének történetét mutatja be, mely korábban sokáig a Vakok Intézeteként, de átmenetileg hadi kórházként és zsidó menekültek táborhelyeként is működött. A monumentális, nyers téglatömeget sokféle, részletes motívumrendszer gazdagítja: kerítésbe komponált költemények strófái, állatfigurák, népművészeti motívumok, pásztorfaragások és életfamotívumok.

Nézőpontok/Történet

Japánkert // Egy hely + Építészfórum

2024.09.11. 11:35
10:27

Mamutfenyő, botanikus kert, szőlőültetvény, fűszernövények, sövénylabirintus, torii kapu, teaház, tórendszer, szigetek, szent hegy, japánkert. Az Egy hely a Varga Márton Kertészeti és Földmérési Technikum és Kollégium zuglói tankertjét mutatja be.