1/0
Hirdetés
1/0

Állás

Állás/Keres

Access4you International Kft.

2021.02.25. 11:27

Műszaki felmérő munkatársakat keresünk.

Piacon új, jelentős innovációs és növekedési potenciállal rendelkező akadálymentességet tanúsító és minősítő cégként új műszaki felmérő – auditor munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok:

•  ingatlanok auditálása-felmérése személyesen vagy online módon az Access4you szempontrendszere alapján (felmérés, fotózás) Magyarországon és Európában
•  auditálási jelentések elkészítése, műszaki tartalom összeállítása, minősítés, megadott módszertan alapjánt
•  a napi munkatapasztalat beépítése Access4you folyamataiba és műszaki tartalmaiba

Jellemző Rád:

•  önállóan és csapatban történő munkavégzésben is jól érzed magad
•  magas fokú precizitás jellemző rád
•  rugalmas gondolkodás a sajátod
•  igényed van a feladatok általi tanulásra és folyamatos fejlődésre
•  kedveled a pörgős életvitelt és a mozgalmas munkastílust
•  elhivatott vagy és motiválnak a kihívást jelentő feladatok
•  hosszú távra tervezel és szeretnél egy családias team részévé válni
•  képes vagy az összetett, logikus gondolkodásmódra, át tudsz látni összefüggéseket

Elvárások:

•  minimum középfokú végzettség, precíz, műszaki gondolkodás
•  készségszintű, gyakorlati informatikai ismeret (office, Google, stb.)
•  B kategóriás jogosítvány és napi szintű vezetési tapasztalat

Előnyt jelent:

•  ingatlanos vagy épület specifikus műszaki előélet
•  szakirányú végzettség: rehabilitációs tanácsadó vagy folyamatban lévő műszaki képzés
•  társalgási szintű kommunikáció angolul szóban és írásban

Amit kínálunk:

•  a helyszíni felmérés mellett irodai és távmunka lehetőség vegyesen
•  versenyképes fizetés és egyéb juttatások
•  nemzetközi projektekben való részvétel
•  családias irodai környezet és kedves, összetartó munkatársi csapat
•  izgalmas, folyamatosan szakmai kihívást jelentő feladatok
•  hosszútávú álláslehetőséget biztosító munkahely
•  rész- vagy teljes munkaidős munkavégzés
•  a feladat rengeteg tanulási lehetőséget kínál, így társadalmi hasznossága mellett szakdolgozat témának is megfelelő.

•  az info@access4you.io e-mail címen
•  magyar nyelvű CV
•  esetleges referenciák megjelölése
•  nettó fizetési igény

Munkavégzés módja:

Teljes vagy részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Országos

Központi iroda:

Budapest, 9. kerület

Nézőpontok/Történet

A Mozgásjavító Általános Iskola épülete // Egy Hely + Építészfórum

2024.09.11. 11:36
10:30

Az Egy hely Lajta Béla egyik első, 1908-ban megvalósult nagyszabású zuglói épületének történetét mutatja be, mely korábban sokáig a Vakok Intézeteként, de átmenetileg hadi kórházként és zsidó menekültek táborhelyeként is működött. A monumentális, nyers téglatömeget sokféle, részletes motívumrendszer gazdagítja: kerítésbe komponált költemények strófái, állatfigurák, népművészeti motívumok, pásztorfaragások és életfamotívumok.

Japánkert // Egy hely + Építészfórum

2024.09.11. 11:35
10:27

Mamutfenyő, botanikus kert, szőlőültetvény, fűszernövények, sövénylabirintus, torii kapu, teaház, tórendszer, szigetek, szent hegy, japánkert. Az Egy hely a Varga Márton Kertészeti és Földmérési Technikum és Kollégium zuglói tankertjét mutatja be.