1/0
Hirdetés
1/0

Állás

Állás/Keres

Urban Concept

2021.07.30. 12:25

Az Urban Concept tájépítész tervező iroda hosszú távú együttműködésre, 8 órás munkaidőben keres „A” vagy „F” szakirányon végzett tervező munkatársat XI. kerületi irodájába, azonnali kezdéssel.

Feladatok:
•    koncepció-, engedélyezési-, kiviteli,- tervek készítése (önállóan, vagy csapatban),
•    önálló koncepcióalkotás, kreatív tervezési feladatok
•    műszaki dokumentációk készítése
•    társtervezőkkel való együttműködés
•    bemutatóanyagok, prezentációk készítése
•    dokumentációk összeállítása

Elvárások:
•    tájépítész felsőfokú végzettség („A” vagy „F” szakirány, MA vagy MSc)
•    AutoCad magas szintű ismerete
•    Photoshop, InDesign magas szintű ismerete
•    3D modellező programok ismerete
•    kreativitás, rugalmasság, alkalmazkodóképesség, csapatmunka,
•    precíz, alapos munkavégzés
•    angol középfokú nyelvismeret, kommunikáció

Amit kínálunk:
•    változatos volumenű projektek
•    folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
•    stabil háttér,
•    családias hangulat, barátságos csapat

A jelentkezéseket az uconcept@uconcept.hu e-mail címre várjuk, fényképes önéletrajzzal, portfólióval (pdf, max. 10mb).

Nézőpontok/Történet

A Mozgásjavító Általános Iskola épülete // Egy Hely + Építészfórum

2024.09.11. 11:36
10:30

Az Egy hely Lajta Béla egyik első, 1908-ban megvalósult nagyszabású zuglói épületének történetét mutatja be, mely korábban sokáig a Vakok Intézeteként, de átmenetileg hadi kórházként és zsidó menekültek táborhelyeként is működött. A monumentális, nyers téglatömeget sokféle, részletes motívumrendszer gazdagítja: kerítésbe komponált költemények strófái, állatfigurák, népművészeti motívumok, pásztorfaragások és életfamotívumok.

Japánkert // Egy hely + Építészfórum

2024.09.11. 11:35
10:27

Mamutfenyő, botanikus kert, szőlőültetvény, fűszernövények, sövénylabirintus, torii kapu, teaház, tórendszer, szigetek, szent hegy, japánkert. Az Egy hely a Varga Márton Kertészeti és Földmérési Technikum és Kollégium zuglói tankertjét mutatja be.