Építészfesztivál: Future Perfect / 07.01.-07.03. / Építészfesztivál: Future Perfect / 07.01.-07.03. / Építészfesztivál: Future Perfect / 07.01.-07.03. / Építészfesztivál: Future Perfect / 07.01.-07.03. / Építészfesztivál: Future Perfect / 07.01.-07.03. / Építészfesztivál: Future Perfect / 07.01.-07.03. /

Állás/Kínál

iSauna Design Kft.

2022.05.23. 11:01

A 20 éve működő iSauna Design Kft. csapatbővítés céljából építészmérnök, formatervező pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:
•   Felmérés
•   Gyártmánytervezés, szauna és szaunaház építészeti és szerkezettervezési feladatok
•   Tervegyeztetés
•   Gyártásba adás
•   Projekt folyamat felügyelete, ellenőrzése
•   Átadásban való részvétel
•   Gyártási technológia fejlesztése
•   Saját fejlesztésű gyártási modul továbbfejlesztése (tapasztalatok alapján)

Elvárások:
•   Felsőfokú végzettség
•   Német nyelvtudás
•   Archicad24 és MS Office magabiztos ismerete
•   Önálló munkavégzés
•   Nyitottság
•   Rendszerszemlélet
•   Csapatszellemben való gondolkodás
•   B kategóriás jogosítvány

Előny:
•   3D látványtervezés
•   Formatervezés
•   Fejlesztési vezetésben szerzett tapasztalat
•   Könnyűszerkezetes házak tervezésében és gyártásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•   Versenyképes fizetés plusz fix prémium
•   Hosszú távú munkalehetőség
•   Nemzetközi karrier lehetőség
•   Fiatal, dinamikus csapat
•   Különleges, kihívást jelentő munkák kivitelezése
•   Minőségi környezet és eszközök

Fényképes önéletrajzodat és bérigényedet várjuk:
balazs.csaba@szaunagyartas.hu
hernadi.peter@szaunagyartas.hu

06 70 362 5830

Nézőpontok/Történet

ÁLLATSZOBROK // Egy hely + Építészfórum

2022.01.26. 13:30
00:07:33

A gyerekek nagy örömére az országban számos állatot ábrázoló alkotás található, melyek gyakran kvalitásosak ugyan, mégis kevésbé művészi kivitelükről, mint inkább cukiságukról ismertek. Az Egy hely mai részében több kedves állatszoborral ismerkedhetünk meg.

SZABADSÁG HÍD // Egy hely + Építészfórum

2022.01.26. 13:27
00:07:16

Az eredetileg Ferenc József nevét viselő építmény a Főváros legrövidebb hídja, ám annál látványosabb. Az Egy hely mai részében az 1896-ban épült Szabadság híd izgalmas történetével ismerkedhetünk meg.