| CALL FOR PAPERS: Csak kérdéses válaszokat adhatunk: Posztmodern az építészetben | Határidő: május 19. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: Csak kérdéses válaszokat adhatunk: Posztmodern az építészetben | Határidő: május 19. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: Csak kérdéses válaszokat adhatunk: Posztmodern az építészetben | Határidő: május 19. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: Csak kérdéses válaszokat adhatunk: Posztmodern az építészetben | Határidő: május 19. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: Csak kérdéses válaszokat adhatunk: Posztmodern az építészetben | Határidő: május 19. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: Csak kérdéses válaszokat adhatunk: Posztmodern az építészetben | Határidő: május 19. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY

1/0
Hirdetés
1/0

Állás/Kínál

brightone architecture.design

2021.01.19. 18:00

Építész tervezőt keresünk a brightone architecture.design közösségébe! Szeretnél egy változatos építészeti és belsőépítészeti tervezéssel foglalkozó, baráti hangulatú csapat vezetőjévé válni? Ha igen, nálunk biztosan megtalálod a helyed! Csatlakozz vezetőként tervezőink közösségéhez, és dolgozzunk együtt építészeti és belsőépítészeti projekteken a Marina-parton, közvetlenül a Duna mellett. Dolgozz velünk: induló irodánkban építően kreatív, izgalmas feladatokkal, szakértő kollégákkal, rengeteg kávéval, teával és pozitív hangulattal várunk!

Feladatok:

- önálló építészeti tervezési projektek koncepcionális és kiviteli tervezése
- belsőépítészeti tervezési projektek koncepcionális és kiviteli tervezése
- szakmai partner tervezőirodákkal való együttműködés
- hatósági engedélyezési eljárások lefolytatása
- kapcsolattartás ügyfelekkel, szakági tervezőkkel, gyártókkal
- tervező kollégák koordinációja, szakmai támogatása

Amit elvárunk:

- okleveles építészmérnök végzettség, minimum 4 év releváns szakmai tapasztalat, építész kamarai tagság
- ArchiCAD magabiztos ismerete
- kiemelkedő kommunikációs képesség, magabiztos angol nyelvtudás
- dinamikus, proaktív, csapatjátékos hozzáállás
- 3DS Max, Lumion, Adobe Photoshop ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

- közösségi szellem: energikus, barátságos, fiatalos csapat, magasan képzett kollégák, lelkes és támogató háttér
- kiemelkedően igényes munkakörnyezet
- érdekes és változatos, szakmai kihívást és folyamatos tanulást kínáló feladatok
- kiemelkedő bérezés
- fizetésen felüli juttatások: céges telefon, céges gépkocsi, szakmai továbbképzések támogatása

Várjuk fényképes önéletrajzodat és portfóliódat PDF formátumban a következő címre: info@brightone.hu

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.