Építészfesztivál: Future Perfect / 07.01.-07.03. / Építészfesztivál: Future Perfect / 07.01.-07.03. / Építészfesztivál: Future Perfect / 07.01.-07.03. / Építészfesztivál: Future Perfect / 07.01.-07.03. / Építészfesztivál: Future Perfect / 07.01.-07.03. / Építészfesztivál: Future Perfect / 07.01.-07.03. /

Állás/Kínál

Urban Concept

2022.05.25. 10:20

Az Urban Concept tájépítész tervezőiroda hosszú távú együttműködésre, 8 órás munkaidőben keres „A” szakirányon diploma előtt álló vagy végzett friss diplomás vagy gyakorlattal rendelkező tervező munkatársat XI. kerületi irodájába, azonnali kezdéssel.

Feladatok:
•    koncepció-, engedélyezési-, kiviteli,- tervek készítése (önállóan, vagy csapatban),
•    önálló koncepcióalkotás, kreatív tervezési feladatok
•    műszaki dokumentációk készítése
•    társtervezőkkel való együttműködés
•    bemutatóanyagok, prezentációk készítése
•    dokumentációk összeállítása

Elvárások:
•    tájépítész felsőfokú végzettség („A” vagy „F” szakirány, MA vagy MSc)
•    AutoCad magas szintű ismerete
•    Photoshop, InDesign magas szintű ismerete
•    3D modellező programok ismerete
•    kreativitás, rugalmasság, alkalmazkodóképesség, csapatmunka,
•    precíz, alapos munkavégzés

Amit kínálunk:
•    változatos volumenű projektek
•    folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
•    stabil háttér,
•    családias hangulat, barátságos csapat

A munkavégzés helye: 1116 Budapest, Barázda utca 5. B. lépcsőház I. emelet 5.

A jelentkezéseket az uconcept@uconcept.hu e-mail címre várjuk, fényképes önéletrajzzal, portfólióval (pdf, max. 10mb) vagy olyan nagyobb munkák felsorolásával, amiben eddig részt vettél!

Nézőpontok/Történet

ÁLLATSZOBROK // Egy hely + Építészfórum

2022.01.26. 13:30
00:07:33

A gyerekek nagy örömére az országban számos állatot ábrázoló alkotás található, melyek gyakran kvalitásosak ugyan, mégis kevésbé művészi kivitelükről, mint inkább cukiságukról ismertek. Az Egy hely mai részében több kedves állatszoborral ismerkedhetünk meg.

SZABADSÁG HÍD // Egy hely + Építészfórum

2022.01.26. 13:27
00:07:16

Az eredetileg Ferenc József nevét viselő építmény a Főváros legrövidebb hídja, ám annál látványosabb. Az Egy hely mai részében az 1896-ban épült Szabadság híd izgalmas történetével ismerkedhetünk meg.